Prijava

Iznad Lembasovog posta imate priliku da vidite konverzaciju između dve zrele osobe, starije od četdeset godina. Ah, ipak su to Bombi i Ćilmo... Produžete dalje slobodno.

Steta sto nema opcija za neprikazivanje pistova odredjenih clanova. Niko nikog ne voli ovde hahah

ČOVIĆU LE GE NDO

Ovo sigurno nije istina al lepo mi je dok se ložim, al i sa 1/2 bih bio prezadovoljan.

Iznad Lembasovog posta imate priliku da vidite konverzaciju između dve zrele osobe, starije od četdeset godina. Ah, ipak su to Bombi i Ćilmo... Produžete dalje slobodno.

Mislim ako ovo nije duhovito, ja ne znam sta je...

Je l znate gde je viđen Boban Marjanović danas, u Gadžinom Hanu, selendri kraj Niša. Kad ga pitali šta će tamo kaže keva mu odatle pa svratio. Kakva glava jbt.

Da, zaista iznenadjujuce da random osoba poseti ujcevinu, momentalno mu Nobela dati

Brate, to je niz od nekoliko sela koja su mrtva, aj to njegovo i živi, al smešno je videti Bobija u Zaplanju, pitaj bugarčeta Zapatu.

Nije Gadžin han mrtav tol'ko. Hahah ćilmo a jesi čuo za zaplanjsko selo KRASTAVČE

Uopste od same pomisli na tu jugovinu, na one vrele letnje vetrove, ogorelu travu na padinama brda i onu crvenu zemlju,uostalom kompletan taj cemer generalno region Nis-Vranje dobijam trnce

izes mi kuraaaaaaaaaaaaac

Ima kod Pirota sela Blato i Kostur jebeni. Lol

sa mnom bio jedan iz Djindjuse kod Bojnika u vojsci... koja je to tuga jebena od coveka bio.. onakva prostodusnost moze biti samo od Boga, dao mu isti zdravlja i srece

Kurčina od Tea, čekamo Jovića, Teo je ionako mator i sklon povredama.

Dilejni je nova transfer meta

LELELELELELE

ČOVIĆU LE GE NDO

Kurčina od Tea, čekamo Jovića, Teo je ionako mator i sklon povredama.

Thilmo

E ali ljudi koja je legenda Covic, sedimo pre neki dan u igraonici i pricam ja njemu dogadjaj od proslog vikenda kad sam karao neke crnkinje sto su dosle sa Nepala dok mi zena i drugoj sobi kad on covek skoci, ja gledam sta mu je, da mu nisam zenu jebao lol a on poce da vice to bre legendo ajde sad pij sta hoces jedi samo uzivaj, don perinjon, kavijar, kikiriki puter ma nebitno sta kosta! Zaista retko dobar lik.

Au do jaja brate

Dilejni ko i svake godine. Xd

Jović bi završio posao, nego se češće kvari no alfa.