Prijava

Trener nije doneo tako dobru odluku

Vidjeh danas da Nedovic dolazi Oo

Došao, zvanično je. Čoviću legendo!

Nego pominje se Raduljica, ne znam, podeljena su mi mišljenja. Možda za nekog trećeg centra.

само недовића да заобиђу повреде пошто онај темпо 2 недеље играм 3 недеље не играм не доноси ништа
а радуљица може да буде неки 3 центар исти курац ко кузмић последња озбиљна кошарка обојице пре одокативно 5 година

oziveli zeleznicari, a bili se ucutali hahaha

Bogu mi i dalje ne verujem ovo za Nedovica, pa za te pare su mogli zadrzati Voltersa i Holinsa, a drugo sa kim ce Nedo igrati, sa Lebrankom i Copavim?

Ovo ima smisla jedino ako se pravi neki prejak tim da se opet pisa u usta sapcanskim ciganima i cilja top 17

Nikad nisam nešto cenio Nedovića ko igrača, tj, ceo život priželjkujem da eksplodira, a to se nikad nije desilo. Gotivan lik svakako

Evo sad ce da eksplodira sa 31god samo sto nije xdd

Veli Covke mozda i Kalinica zadrzimo haha stari je to lisac da ne kazem govnar, kuka kako nema a vamo pravimo tim bomba, jedino mi se ne svidja sto nisu zadrzali Radonju, mada citam pregovarali sa Lasom loool

пуно успеха желим овом влади али млад и неискусан тренер у ЕЛ и да јури трофеје АБА лиге, ценим до зиме отказ овако на први поглед обзиром да не знам ни ко је лик

ето ако је дошао тај хасан значи чекамо још једном центар мимимум

Je l trener zvezde ce neki iz Mladenovca il sam ja lud

Okle znam ali 38 god ima fazon isao u razred sa zapatom a treba da trenira Kalinu I Nedovica aj nemojte me zezati

Jest mladenovcanin ladno

Kako prenose mediji, crveno-beli su naciljali je novo pojačanje za narednu sezonu.

Naime, u pitanju je bek Fenerbahčea Pijeri Hanri."

Procitao sam Tijeri Anri xd