Prijava

Haha ovaj decko zivi u 2011oj i dalje, linkuje definicije dok proziva

srbija je nepresusan izvor zatucanih ljudi, zalite se na ove penzionere kao da su oni problem,problem je brdjanski gen a penzioneri su podrzavali tita, sloba itdznaci da nije zatucana samo ova generacija penzionera nego sve generacije ukljucujuci i buduce

Tesko da ima dovoljno loziona na to se skupi 5%

Oko 100k glasova je 5% na prosecnim srpskim izborima jel da?

bolje da se izb orimo za pojeftinjnje goriva i grejanja mislim da je to bitnije a za legalizaciju cemo da se borimo kad budemo imali standard kao kanadjanitad ce to da ima smisla

mada ce za dvadesetak godina trava da bude prevazidjena,vec sad postoji tehnologija koja elektromagnetnim impulsima moze da utice na hemiju u mozgu.to je jos u razvoju ali kad zazivi ljudi ce moci preko telefona da se drogiraju, biraju nivo nadrogiranosti,vrstu,kakav ce trip itd itd

bice i one trip igrice koje igrac igra u svojoj glavi kao da je stvarnost.tako da ce i sex da bude prevazidjen jer ce na taj nacin svako moci da bude sa kim god hoce i da oseca kao da je stvarno ili jos bolje od stvarnosti

sve to najkasnije za 20 godina

a tablete kakve ce da izmisle, o tome ne smem ni da pricam.samo cu reci -bez stetnih efekata po zdravlje a rad bolji od koke 50 puta

rvo me kuci gde si ti

isto brt, mrzi me da perem sudove još malo ću na spavanje

Jeste kao sto se pricalo 1990-e da cemo 2020e imati letece automobile

nadji zenu i resio si taj problem

pa imamo helikoptere, to mu dodje kao leteci auto a avion leteci autobus.

Labokv bensedini su kao tablete ostale isti kad su se pojavili i njihova upotreba nije uopste retka, i kao takvi ce ostati ko zna jos kolko, analgin isto.Tako da neverujem da pronalaze nove tablete tek tako.

youtube.com/watch?v=egQAbZkoJuw

Cak i da legalizuju travu opet nece biti lepseg zadovoljstva od jacih ilegalnih droga tako da nece mafija izgubi pare za to nema sekiracije nece mafija nikad izgubi pare.

E ovo pitanje treba se razmotri