Automobilizam

  1. Hahaha kako ovo jebote? :-D

  2. Vjerovatno policajci sa puntićem sjekli krivinu.

  3. Nocas su mi obili auto,odneli ceo set zvucnika... Malo vedrija vest - videh danas Aston Martin DB9 kabrio.Preticao sam sve zive i sekao samo da dodjem do njega da ga vidim...au 'bem ti sunce kakva zivotinja!

  4. Meni su krali samo kasetofon i radio Golfov. Uzmeš nekakav otirač, nabodeš eksere kroz njega, odneseš kod krojača koji zašije da izgleda ka' jastuk i staviš na prednji sic.

    I Slovenci vraćaju kilometražu i nabijaju cijenu:
    http://www4.slikomat.com/11/0213/6yd-Pictur.png
    http://www4.slikomat.com/11/0213/lmk-Pictur.png

  5. Na kojoj brzini vam je auto najtiše?
    Dvojka na 120km/h u petoj, skoro se ne čuje motor.
    Eskort se u svakoj zbog auspuha dere.

  6. Majku im jebem, ukrali mi metlice brisača! Parkiram auto uz kapiju, 'oću da krenem i vidim NEMA metlica. Pod hitno moram da nabavim nekog vučjaka ili šarplaninca.

  7. Komšija "pozajmio" mater mu jebem. Kao trebali mu sinu na kola, dao sam mu 30min da ih vrati. Tačno će me naćerati da zaključavam auto -.-

  8. Na kojoj brzini vam je auto najtiše?

    У градској вожњи и по насељу, ово наше ћерезло је најтише у четвртој кад возиш 50- 55, гас само минимално додајеш, још како смо средили ауспух, заменили лежајеве у алтернатору и остале покретне делове који су правили буку, чује се к'о сатић, морам да гасим радио да бих се уверио да ради, јбг огувео чоек. А ван насеља, најбољи је између 90 и 120 у петој, већ кад пређе 120 почиње да урла к'о Ферари.

  9. Golf traktoriše pri nižim brzinama x)

  10. Vratio je ovaj metlice. Tuda mi sere da kao imam 2 auta. Pa neće mi on određivat' koje ću voziti. Sad sam Forda u dvorište ućer'o i stavio karton pod njega.

  11. Golf traktoriše pri nižim brzinama x)

    Сваки VW дизел тракторише при нижим брзинама, полагао сам вожњу на Полу, по звуку сам се осећао као да возим циганског Мерцедеса

  12. Ima li ko iskustava sa Renoom 9? Kažu da ima problema sa torozijom...

  13. @Др Јанковић
    Ne traktoriše TDI, posebno komon rejl, al zato atmosferac i TD razvaljuju lolo.

  14. Имао је ТД ознаку, дал је био И нисам загледао, ал је лупао к'о комбајн лололол

  15. Sjećam se Berkovića i kako smo slušali kako dizel dvojke predu ko mačkoi. Eh, to su bila vremena x)

  16. Kažu da ima problema sa torozijom...

    Корозија на торзији? :Д

  17. Majku mu jebem, opet mi kapljuca ispod letve. Ajde boze baci neki burzujski novcanik kad ujutru idem u prodavnicu da kupim kola fina. Necu se folirati majke mi mile. Vraticu mu pola para, obecavam!

    Zar vi ljudi ne zakljucavate auta. Kakva je milina imati garazu... Sinoc sam isao djevojku odvesti oko 11 pa reko usput da napravim krug jedan kad je mirno. Vozio skoro sve vrijeme u drugoj, ispod 20 na sat. Kako sam se izuzivao lolol.

    Sutra opet moram na put, 150 kilometara, pa cemo vidjeti kako se ponasa. Nemam me preko vikenda.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.