Automobilizam

  1. I još da dodam: Ne kupuj Golf benzince (osim 1.8) jer puno troše i dosta su tromi i Kadete dizele (osim Isuzuovih) jer su krš.

  2. Fino izgledaju (na oko). Prelistaj malo temu, pa ćeš viđet kakvih je Rodrigezos problema im'o.

  3. Kadet dizel je govno obicno.

  4. Vule, jesu lepi su, ali jebes to ako te ostavi na putu ili ti pare iz dzepa izbija.
    Punto moze da se vozi fino do 150 000 km posle samo da cekas kad ce nesto te izjebe.

  5. A svi su većinom pregurali 200 000km.

  6. Ne znam, čuo sam i ja to, ali pre par dana mi izmače od druga Punto 98. Oko 220 000 prešao čini mi se. Dobar je drug, komšija, znao bih dal ga jebe ili ne, služio ga savršeno, meni nudio za 900, al ja reko kupicu nesto bolje i ne uzmem, on prodao nekom drugom liku za 1100.

  7. Ja se vratio sa puta. Fiat se ponasao ko pravi. Ni sekunde problema nije sa njim bilo. Super isao danas. Primjetio sam kad se dugo spustam niz brdo (10ak km i vise) da se auto ulijeni pa nece da primi gas na prvu nego ga moram dva tri puta trznuti i onda se vrati u normalu. To je bilo jednom dok sam se spustao, ali je dosta nizbrdice bilo. Samo usput magla pokidala. Na mjestima sam isao u drugoj jer se nije doslovno vidjelo 3 metra ispred. Sad cu se malo posvetiti trazenju nekih autica da mijenjam ako se bude dalo.

    Dosla mi je sad na red redovna izmjena ulja i filtera. Moj Fiat je presao 110.000 otprilike.

  8. Koliko prelaziš godišnje?
    Ovaj je limarijski zdrav, ka' iz fabrike:
    http://www.polovniautomobili.com/oglas3354408/opel_kadett_13i/
    Jes' da je 1.3, al' i on zna fino da povuče.

  9. @Rodriguezos
    Na prethodnim stranicama imaš neke predloge :)

  10. Ja u zadnjih mjesec presao oko 600. Mozda do zime jos 200 predjem.

    Ujak ima Suzu ali sedan, onu duzu. Dosta niza od mog, kocnica ima hoda kilometar dok krene kociti. Ja nisam navikao mijenjati auta. Onda je jaca od mog jer je 1.6 benzin. Kako su mijenjali letvu volan ostao zakrenut na jednu stranu. Da sumiram, vozio sam 5km, bojao sam se... Jesam malo...

    EDIT: Vidio sam sve prijedloge, pregledao sam. Otprilike je to Mercedes, Laguna mk1, Marea, Audi 80 ili nesto slicno. Treba mi vece auto svakako.

  11. A jebiga, imam 18 godina, sluzio bi mi samo da se provozam i tako to, nikakvi veliki putevi, zato bih i uzeo nesto pristojnog izgleda, ionako ga necu voziti vise od godinu dana.

  12. Ne isplati ti se kupovati Golfa dizela, koji malo troši, ali je u tom cjenovnom rangu krš...

  13. Ja bih za ovog audia menjo.

  14. GTD

    Ne isplati ti se kupovati Golfa dizela, koji malo troši, ali je u tom cjenovnom rangu krš...

    Ако тражи у Србији, а тражи лоло, онда не видим проблем да нађе доброг.

    http://www.polovniautomobili.com/oglas3884877/volkswagen_golf_2_dizel/

    http://www.polovniautomobili.com/oglas3883510/volkswagen_golf_2_16_dizel_vlasnik/

    Мени ови океј изгледају скроз. А и сигурно цена може да се спусти.

    П.С. Оћу и ја двојку једног дана, вероватно далеког.

  15. I još da kažem Vulu:
    Ako kupiš Kadeta, nemoj da se iživljavaš nad njim, greota bi bilo uništiti ovak'o auto.

  16. Ne znam, ja moga ne bih dao, realno, ispod 1700. Prijatelj proda' Golfa satrulo oboje vrata 1500 u avgustu i kupio Golf 4.
    Ovaj prvi ima dosta ulaganja: felne, branici, gepek je veoma teško izvuć', mora' bi se kitovat pa farbat.

  17. Рескирам да будем проглашен лудим, ал ја бих ово волео:

    http://farm9.staticflickr.com/8124/8701498279_a208e24fc7_c.jpg

    Набацим му неке лепе точкове, ударим му тркачке штрафте као Шевролет Камаро, ушрафим напред четир магленке к'о за рели, спортски трокраки Опелов волан и онда, кад кренем у шенлук, назад оборим седишта и ставим душек да има места за снајку

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.