Automobilizam

  1. Jok, samo kod fazon svakog kadeta smrdi plin nenormalno, isto tako i unutra u sva 3-4 komada u koliko sam se vozio.

  2. Bohor je obrisao pod teme "automobilizam" nejakim skeletom Opelovih vozača, prilično sam sig.

  3. Nije ok nego koji ti je kurac. Prištedi se malo, izgaraš bespotrebno i rasipaš se.

  4. Inace rec skrhan znaci tuzan, da prevedem bokseru za svaki slucaj

  5. To na Albanskom ili?
    XD

  6. šukurac, 'naš kakva je bila moja vektra, e bre, ni traga rđe, ide k'o luda uz to i solidno udobna...

  7. Smrđeće u svaki kad ga ugradiš u selo Šekular, podno planinom Mokrom.

  8. Za 130€ sa sve rukama mladog Behljulja.

  9. A ne vjerujem u kakve krševe se vozite, pa ni Lada mi se nije osjećala na benzin a ne što drugo. Možda malo kad je kidaš i sakupi se 1000 mušica oko nje, ali to je spolja isključivo.

  10. B E H LJ U LJ
    E
    H
    Lj
    U
    Lj

  11. Ni ja nisam imao plin, a ovi svi em što ugrade plin kod nekih nadri majstora, em što ne održavaju to.

    Meni je još gore kod jednog komšije smrdi plin oko golfa, nešto mu se pojebalo, a klinci bacaju petarde po parkingu, samo čekam kad će da pukne komplet...

  12. A jes, zna plinska boca da pukne, znaš kako pucaju plinske peći, bolje ti alarmiraj kućni savjet i šljem ne skidaj sa glave.

  13. Mnogo gledas filmove miki xd

  14. Hahah obavezno, će dizginemo...

  15. Zato vazda gledaj da parkiraš pored auta na kojima piše TDI. I ne udaraj ih vratima, ne želiš da vadiš metak iz koljena.

  16. Da, da, još ako je di crveno, pff... sklanjam pogled odmah.

  17. Kako sam ja moga čipovao, zlatila se svaka para. 170 konja minimum sad.

  18. 230 ide, nek laže eto za 10, ja sam opet zadovoljan.

  19. I gde ćeš da voziš toliko kad je u vas 30 nasilnička vožnja?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.