Automobilizam

  1. Vjerovatno jes za vas sirotinju koja u gradski autobus trune.

  2. Taman za kanjon Morače i CG generalno, ne prebacuje 40.

  3. Ne budi pička brate, stisni ga slobodno, ne valja kad se bojiš tako kroz kanjon.

  4. A ovo 305 Mercedes ako dobro vidim. Pozajmio sam jednog ka klinac i kroz centar ga vozio, samo nije bio harmonika mislim.

  5. Jeste mečka, 71'-72' godište, sve vreme se voza po pančevu. Sad ga nešto drže više u garaži, ali je sahranio većinu ovih novih xd. Samo jedan kod nas došao, ostali su u novi sad valjda otišli.

  6. Pa ova i kočnicu da je ovako drknula kao što je gas, ne bi valjalo, zabola bi se glavom u volan.

  7. Divote automatika :D

  8. http://m.cdm.me/#/article/446825

    U sto devedeset dvije saobraćajne nezgode u poslednjih četrnaest dana tragično je izgubljeno deset života, trideset pet je teže, a šesdeset dvoje je lakše povrijeđeno.

    :(

    Ne bi pooštravanje polaganja tj. testova ništa riješilo, možda duža obuka za nubove ili slično. Ne znam vala kako ovoliko udesa, valjda sudbina ili što.

  9. Kad stisnem kvačilo čuje se neko krckanje, i isto krcka kad ubacujem u rikverc? Polo je u pitanju. Da l je to normalno ili sam prejebao nešto?

  10. Druk ležaj.
    Za rikverc - pritisni kvačilo do kraja xD

  11. https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a5/Renault_Laguna_I_front_20080215.jpg

    Laguna, ovakva 1.9 dti 98 ks, valja li? Prešla je oko 300k km, deluje dobro održavano, ne dimi van normalnog, ne trese se, fino ide. 750 evra je ceni.

  12. Udobno auto i prostrano. Mane ka svaki Reno, klasična renoovska vožnja, znaju truliti rubovi i pragovi, boja matirati i farovi, staro je to već jbg. I vrijedi te pare ako je očuvana i sa klimom sig.

  13. Nema rđe, ok je, ima baš finu opremu (šiber, napred elektropodizači, klima) i videćemo da li će da spusti malo cenu :D.

  14. To je povoljno najozbiljnije. Što joj fali?

    Pa ja ne bih svoga Golfa dao za te pare ni da mi ga brat rođeni traži, pa kad bi čudo bilo.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.