Automobilizam

  1. Ja vozim kad je autoput u pitanju kako se osećam. Tužan ili srećan. Il 90 srednjom il levom pun gas da me niko ne obidje

  2. Heheh ma de da ga derem, još što nikoga sem nas nije bilo. Vukao sam ukupno skoro tonu bundeva, tako da ono, baš je bio opterećen. Obaška što prikolica ''vuče'' na vrlo čudan način.

    Plus što sam bio umoran k'o ker jer sam sekao na komade sve te bundeve i još sam 300 kg rendao xd.

  3. Nedovoljno jak izgovor za gušenje saobraćaja sporom vožnjom. Možda su PA tablice uzrok.
    Sve bih ja to šutnuo sa puta.

  4. Lolo 80 km/h de je 80 km/h dozvoljeno. Razlog je 90 ks na više od 2.5 tone auta i tereta hahaha

    A i dreči jako tddi kad je opterećen, dosta je loša zvučna izolacija.

    A PA tablice sve u kurac, zaista ne umeju da voze.

  5. Pa S klasu sam šlepao nijesam ispod 100 spuštao, lagano ide. 66kw isto samo Golf 2.

    A što ti smeta kad traktoriše? Pojačaš muziku na max i gotovo.
    Uzmimo primjer.
    Neko ti šalje romane na Vajber kako bi te jeba / bio jeban sa tvoje strane. Oli iskulirati i nastaviti da voziš normalno ili usporiti na 80 da bi ćaskao? Iskulirati pretpostavljam.
    Auto je bučnije malo. Oli iskulirati i nastaviti da voziš normalno ili usporiti na 80 da bi se malo smanjio intenzitet buke? Zašto sad usporiti?
    Što bi iskulirao ženu npr. a ne bi malo buke koja ne smeta realno, jer samom kupovinom dizela postaješ svjesan toga.

  6. Ma ajde da je normalno traktorisanje, nego mu ćale sipao neki ziljavi dizel, plus što se trese sve znaš kad stakla krenu da zveče, legao do zemlje skoro, katastrofa.

    Npr. omegom 2.5 dti, karavan, sam vukao i više tereta i veću prikolicu, pa se nije tako ponašao, a lagano je na istom tom putu išao i 120 km/h.

  7. Vozio sam se u slicnom mercedesu, tako izgleda ali ima 5000 kubika.

    Imao komsija da vozi mladence u njegovom restoranu. 25l trosi na sto kilometara. Lagane voznje.

  8. U stvari veći je, slon neki al tako izgleda.

  9. S500 verovatno.
    E Bohore gle ovo, prava kilometraža, sve nalepnice na njemu fabričke

    http://i.imgur.com/ETJ5wD1.jpg

  10. Dobra jes ali mrcina.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.