Automobilizam

  1. И Спачека, четворку и Сузу :((((

  2. Kako je presrao, nije ni sam svjesan.

  3. Ne kontam korolu što ubaciše ovde kao ''najgora kola'', a i sam je napisao da se nisu kvarile mnogo...

  4. Aj Korolu nekako zbog limarije, mada ni to nije razlog, ali ne kontam Golfa zašto.
    No je jasno, ovo je preseravanje i lupetanje uopšte za svako navedeno auto koje plače za napušavanjem jbg.

  5. Op op, ala piči krompirwagen hahah

  6. Ovaj je priveden iste noći, valjda bježao jer je neregistrovan.
    Danas u 2 počela protestna šetnja za bezbjedniji saobraćaj. Malo prećeruju, neće sig ulećeti Mustang među njih npr.

  7. Opet zatvoren put PG-CT, poginula jedna osoba. Za 15 dana 12 poginulih.

  8. A prije neki dan sudarili se malo taksisti na sred ulice i kako je samo jedna traka skroz je blokirali. Rekoh samo vi čekajte uviđaj, odo ja do kafane pa kad se mogne proći zovite auto da pomjerim.

  9. okačio sam tvoj komentar sa ove teme na jutjub ispod onog klipa što si okačio i imam 20 palaca xD
    http://image.prntscr.com/image/07c55de07a6c47a282c483f224dbbbe9.jpeg

  10. XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

    Kraljina

  11. Zdrav covek ima samo 4 palca :)

  12. Koliko ti ih je ostalo s obzirom da si radio na ozloglašenu pilanu u Vučitrn? xD

  13. GTD
    Opet zatvoren put PG-CT, poginula jedna osoba. Za 15 dana 12 poginulih.

    A obližnji pogrebnik zadovoljno trlja ruke. I naravno nastavlja da poliva ulje po putu.

  14. Ima smisla, ulje sig. Taman sam se boja ljudskog faktora i da ću morati smanjiti ispod 150.

  15. Ma nikako ispod toga. Pa da ti trube svi što usporavaš saobraćaj.

  16. Ne trubi nikad osim onima što se ne vade iz lijeve jer eto "voze po ograničenju". Tad se nabiješ u branik, sviraš, blicaš, ruku kroz prozor itd.
    Nema na čemu.

  17. Ahahah najgore kad ideš desnom trakom po ograničenju, pa ti se neko nabije na branik i krene da blica, a leva traka prazna.

    Natovario onog mondea k'o magare, em karavan od 90 ks, em sam ga natovario baš plus prikolicu vukao i krenem za beograd, desna traka 80 km/h, milina, leva jeste slobodna ali sam ostavio za one koji hoće da pretiču. Kad iza mene se zaleće ona multipla ziljava, blica, nabija se do branika, trubi, pokazuje nešto rukom, ja rek'o teraj se u kurac, de ću brže, ima da se raspadne auto. Krene da me pretiče, otvorio prozor i dere se jebeni ganfer pančevački što ne vozim brže, kaže pravim zastoj, a samo ja i on na deonici od 4 km.

  18. Kazna zbog nepromišljenog poteza xD

    A realno ili ga deri ili ostani kući, jer moraju svi u lijevu kočiti i čekati pola sata dok te pretiče kolona šlepera i Tamića.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.