Automobilizam

  1. Lep auto spolja.

    Enterijer kao svemirski brod pedesetih godina u ruskom filmu.

  2. Ako nisu mnogo iskrivljene može no bitnije je ima li materijala za tokarenje, mislim da je nivo istrošenosti na fokusu 20mm, premjeri.

  3. jes malo čudno dok se ne navikne, sve asimetrično, trouglasto. Uduvali se dizajneri.
    Ima sigurno 20mm, praktično su nove. Ništa, ja to turio u oglase, pa nek se zanima kome treba.

  4. a brate kolko su diskovi za njega, 50e?

  5. inace izdrzljiv ovaj fokus totalno

  6. Oko 10 eura po disku ti je ođe ako ih sam skineš i odneseš mu. Pakne samo ako imaju kanale, pa ni one ne valjaju.

    Boh E samo kupe. Jak je i CC, ali obavezno 5 siceva i masaža naprijed.

  7. par prednjih sa paknama čini mi se da je izašao 100€ sa rukama. al to je kao neka sportska varijanta, šta li, reko da ne stavljam baš dayco.

  8. ma kakav crni kupe, e klasa limuzina (makar 220) bukvalno jedan od najboljih automobila ikada

  9. Kupi ATE, nemoj se zajebavati bezveze.

  10. u jebemti sranje imate moj broj moba sad :D

  11. XAXAXAXAXA KAKVA TI JE OVO SLIKA NA VAJBER

  12. Jes E dobra, ali od premiumskih limuzina najjači mi je f10 vjrv 525d kad bih uzimao.

  13. imam taj problem da ne mogu lepo da ispadnem na slikama kad sam trezan :D

  14. Ja mislim da je problem što im nije dao da zarđaju. Ne može se divlje kočiti na novim diskovima.

  15. Ako ti kad diskovi zarđaju najjače da ih uzmeš i ošmirglaš, a onda namažeš nekom mašću da se nikad ne ponovi sig.

  16. Znaš da je BMW Motošport blokove motora izbacivao napolje na kišu pa ih tek onda obrađivao? Takav je materijal, bolji je kad odstoji.

  17. Skočko to starenje materijala rade svi. Firme klipova, hilzni itd
    Napolje izloženo svim uticajima neko vreme da odleži

  18. I naravno ručno sklapan motor, testiran i razrađen na sto. 5.0 V10 <3

    Evo su počele novine da objavljuju ako ko đe kakav prekršaj napravi, najviše policajce špijaju. Ako izađem đe postaviću xD

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.