Automobilizam

  1. Gtd, može li na onoj mzltimediji u polu da se gleda video?

  2. Jel imas hard disk na njemu?

  3. Na mom pasatu moze, imam hard 60 giga i sa njega pusta video pustim mayu berowic i samo jako

  4. Pojma nemam sta ima. Pokusavao preko blututa da pustim nesto sa jutuba. Pusti muziku al video ne ide..

  5. A dobro bi mi doslo kad zakucam nekad u kolima da pustim neki film, u radno vreme naravno. Xd

  6. Sad ne znam, to u Pola je ona mala sig. Vjerovatno ne može ili imaš neđe da odabereš oli video ili što, ka što biraš oli cd, aux, blutut.

  7. Nemam pojma, meni služi samo muziku da puštim xD
    I ljepše izgleda. Viđi tu u media ima li kakvih podešavanja, baš ne znam.

    Danas me obradovaše, gumene patosnice original 90 eura.

  8. Ne moze ova tilmo vidis da je crno-bela jebem te usta glupa ne trosi vreme ljudima bez veze razmisljaj malo

  9. Glupane ima više boja nego tvoj lcd tv, e sad nije moj pa ne mog se kurčim.

  10. možeš samo neme filmove da puštaš na ovoj multimediji

  11. U X5 MOŽE E SAD NE ZNAM U TIM TUĐIM MALIM GRADSKIM AUTIMA DA L MOŽE

  12. LAGANO I U PETICU MOŽE

    Ima li ko što da predloži kad svi imamo? Koji je najjači film što ste gledali u svom vozilu? Dopuštate li ljudima koji nemaju tu mogućnost da sjedu i gledaju u vaše auto?

  13. Ja imam 2 filma. Maratonce i Ko to tamo peva
    Gleam spotove većinom tipa Maya Berowić i Jala brat

  14. Ja u mečki imam disk od terabajt i (za sada) 700 filmova.

  15. To ja zovem disk

  16. Skočko a razlog tome je šta? Ajd da neće dupali pa dok čekaš šlep svako malo inače ne

  17. ako je neka dobra mečka, onda treba ribama da ubiju vreme dok stoje u redu za pušenje kurca

  18. S obzirom na to da se hvalio kako je vozio Golfa 100, vjerovatno da ne umre od dosade xD

  19. I nije ti 100% sve u pravac, javi se kad budeš dvojkom PG-CT za 23min. Do tada poz.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.