Automobilizam

  1. Prodao kucu siptarima

  2. I kupuje auto od 7k?? Pa sta je prodao, supu neku ili garazu??

  3. Au kakav tajming Scouseru XD

  4. sprdam se bre

    inace fun fact, imam stvarno ortaka sto je prodao kucu sipcima vozi reno 2001 god

    edit

    xaxa barone

  5. размислићу још добро око ланчије, све време ми је на памети то да ће ћале то да развали ко што и све остало развали

  6. Xaxaxa imamo jeftinije branike od Srbije.

  7. Hoces ja da ti orodam mefana 2004god, 1.5dci. 5oro vrata. Zamenjen zamajac i jos neke stvari. Ima i o aj kurac kad vozis u rikverc sto pisti i meri razdaljinu. I klima napunjena. 2300e fix.

  8. Ubo ga skauzer bas posle postova autora ps i crveni baron haha

  9. Dati 7k evra za Lančiju je u rangu genijalnosti dati kurac da ti seku. I doplatiti za ruke.

  10. o nabijem vas,

    doduse on ima 7000e na raspolaganju :

    ko je rekao da ce dati sve to za doticni auto, to mu je max budzet pa gleda sta ce, golf 2 nece sig

    za razliku od Marka koji je fazon prodao bika i dodao jos trecinu da uzme kola kapirate

  11. Sve sve, ali da grune sedam iljada evra na Lančiju, pa ja ne znam evo

  12. Dionysio
    Dati 7k evra za Lančiju je u rangu genijalnosti dati kurac da ti seku. I doplatiti za ruke.

  13. нисам продао бика јебига, ако се сјебе ланчија имам два да продам за поправке...

  14. Koja to lančija vredi 7 000 evra sad lolo

    Jedino ako nije ona delta

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4c/Lancia_Delta_III_20090620_front.JPG

    ili neka od onih novijih amerikanizovanih sranja.

  15. Pseto, koko si promila imao kad ti oduzeli dozvolu?

    A i ostali, jeste li i koliko najvise promila ste imali kad su vas ukebali saobracajci?

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.