Automobilizam

  1. Prelep je, svega mi..i sa cetvoro vrata sta fali <3

    Sto je trojka onda tako nepopularna, niko je ne voli, kazu najvece vagenovo smece..

  2. preružno auto realno

  3. Ima manji gepek od dvojke, sig zato xD

  4. Skuz, je li ljepša od one tvoje??

  5. vrhunska linija, preljepo

  6. fino fino, nego za koje pare nudi 407 onaj nizozemac?

  7. не знам, доћи ће у недељу из низоземске па ћемо видети

  8. овом пежоу бих због естетике опростио то што је пежо

  9. Ekstra je auto, jedva čekam za još 5 godina da odrtavi još malo, da dođe u moj platežni rang lolo

  10. Dobra trojka, odo joj fotošopirati klješta.

  11. Pricam sa komsijom koji je kao neki majstor, kaze da je smece od auta. Ne znam jel u pravu ili mu je krivo sto vozi Daevu lanos

  12. Al aj što je preljep već što je preudoban

  13. Čekaj, kakav 407 sad. Mislite li na Tatu 407 ili na šta?

  14. Skočimiš
    Al aj što je preljep već što je preudoban

    Ostara si, već ti kosa sijedi sig.

  15. Sere majstor. Smeće je kod onog što je digo kredit od 5000 i dao svaki ojro da kupi auto pa onda ima kurac da zamijeni ulje.

  16. Da se razumije u auta ne bi vozio Dejvu sig, vozio bi makar Golfa dvojku.

  17. Pa kad je neki majstor divljak, ima kuci dva kljuca i dizalicu i misli da je lud..Skocko ovaj sto je uzeo se ne zali,al on ima love za redovno odrzavanje i to

  18. иначе да не грешим душу због 405ице, врлина му је удобност, неколико пута сам на камповањима и када сам био превише пијан да бих возио спавао у њему боље него у кревету

    и кад сам радио трећу смену у хладњачи сам обавезно по сат времена ишао да спавнем у колима, дремнем од 3 до 4 и онда сам ко нов и опуштено одрадим још два сата иначе сам ко леш

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.