Automobilizam

  1. преговори су у току

  2. Taj rad. Najjace kad cujem "znas ti koliko sam ja dao para na to i to" oce covek da vrati ulozeno preko mojih ledja. Al da je lep, lep je..

  3. Uložene pare = bačene pare, ali to za svoj merak radiš, pa su uložene pare u auto = pametno bačene pare.

  4. Svako uzivanje i luksuz kosta

  5. капирам да је власник овог белог бемвеа са ча таблицама неки безврати господин из атенице и да већ следеће јутро свеже купљеног бемвеа у авлији не би било

  6. Ma bezi ko ce dati tolike pare za tako mator auto..Uzmi alfu ne daj da te loze ovi germanofili

  7. Ne znam za vas ali ja imam opsesivno kompulsivni poremećaj da sve na autu mora da mi bude fabričko, znači nikakvi spojleri, čak i fabrički radio je pod obavezno. Kad sam kupio auto imao je neke nabudžene brisače (WTFFFF) to je bila prva stvar koju sam skinuo, iako za neku debilčinu više vrede nabudženi brisači nego obični. Ne znam ni gde su mi, trebao sam prodati to na internetu

  8. BMW > dvije Alfe

  9. mozda kad preracunas koliko kosta odrzavanje

  10. Alfu vazda šlepa prati.

  11. Ne mogu je šlepat koliko se može kvariti.

  12. I BMW se 3140899208501 puta bolje vozi.

  13. koje su to lovacke joj :)

  14. Hahah, "auto ima 60% novih delova"

  15. Naravno grijeh je porediti BMW sa Alfom, to samo plastičan primjer potpune i prejake dominacije za nemače pojma o automobilizmu.

  16. Da ga zovnem i pitam jel zna gde ima povoljno da se kupi i mustang sa 40% novih delova, pa da sklopim vozilo koje može da se kreće

  17. хахаха а јебате

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.