Automobilizam

  1. Kako im pada na pamet :O

    Moraš da kočiš? :(
    A kočiš li ako ker ulicu prelazi, i tada si ljud na šintersku službu?

    Ti misliš da treba preticati na mostiću na 40-50 metara od auta koje ti ide u susret?

    Kočim kad izleti ker, pešak, nastavnica biologije iz osnovne, ali ker nije čovek (mada ni jedan ni drugi ne umeju da ocene kojom im se brzinom približava auto), nije mu država izdala vozačku dozvolu.

    http://i.imgur.com/LTVf6Zr.jpg

    za preticanje preko pune dušu dalo.

  2. Ka da je ne znam što i ka da se samo tebi dešava, a sig je neko nekad i zbog tebe kočio.
    Opušteno samo, pa šta ako pretiče?
    I mi svi nekad moramo kočit zbog nekog, ali zanio se malo, svima se dešava jbg.

  3. Dobro, to je ta cena. Evo ga kao njegov Mustang i isto košta 10 hiljada evra.

    https://www.carsforsale.com/vehicle/details/23655149

  4. Ma stoji da se zaneseš i sve (mada uvek vodim računa da ima dosta između mene i onoga u što nailazi iz drugog smera), ali ti likovi svaki dan naprave po nekoliko udesa tuda gde prolaze lolo. Ili ovde kod mosta na tamišu ili na pančevačkom putu ili na pančevačkom mostu. Sada su počeli i po borči na onoj ''obilaznici'' što su napravili dok rade nešto na prilazu pančevcu.

  5. Razumijem ja da si iz Pančeva i svaki dan voziš ka da polažeš, vežeš pojas, poštuješ znakove, ne upadaš u makaze, ne guraš se itd. ali samo opušteno, boli te kurac. Ne moraš ti voziti kao oni, niko te ne ćera. Bilo bi ljepo samo nekad da se skrajneš ako napraviš gužvu.

  6. ништа од овог пежоа, тражи 3500 плус царина плус регистрација, други му нуди за 3500 исто са домаћим таблицама па ћемо видети то

    а и ружна боја, нешто ко шешељева кошуља она плава

  7. и 1.8 је, не верујем да је хди пошто каже да троши 8 литара

  8. мада откуд знам, можда толико посрче у граду, просек за 2.0 хди је око 4,5 литара

  9. Pa ako je prosek za hdi 4.5, a po gradu troši 8. Na otvorenom mu je onda potrošnja jednaka nuli, jelte.

  10. Bilo bi ljepo samo nekad da se skrajneš ako napraviš gužvu.

    Ma koja gužva, vozim dosta brzo gde ima uslova. Ali mi je glupa situacija, em se ja zaleteo kod mosta, em se on zaleteo, al sam ja bar u svojoj traci xd.

    Marko gledajte onda 406.

  11. то тилмо математичару

  12. Ne moraš nas lagati da si se zaletio, znamo svi da si iz Pančeva i na ovaj most išao 80 plafon, eto nek bude 100 iako nijesi, da te častimo malo xD

  13. нуди му и комшија бмв 520 дизел аутоматик, али тај има да се тако шаљиво изразим мало дужу десну ногу и ко зна докад ће тај ауто да издржи

  14. Jeste 80, jed' govna. A i ne bi bilo preporučljivo više jer su češljevi na mostu u kurac otišli, tako da ako ideš brže, izbija bubrege.

  15. Jeste 80

    vozim dosta brzo

    XAXAXAXXAXAXAXA

  16. Brzo za mondea i za to da nemam vezu kod saobraćajaca lolo, šukurac, neću da ostanem bez dozvole još. I ovako mi slali čestitku za 56 km/h kroz grad.

  17. Xaxaxa lagano te dvojkom prestigao.

  18. Čak i moja sestra vozi brže lol.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.