Prijava

Inace tojote presretaca se pazite, karavan ka za do pijace, mislim 180ks. Ja brze vozio i lagano se okrete na prosirenje za golfom dvojkom, stize i prati me 2km lik. Dobro je kad im znas svako auto :D

Avensis? E kod nas je počeo da se vrzma presretač beli pežo 508.

Jes, nadam se da odje nece jer je 508 svako drugo auto kroz Podgoricu xD

Opa, standard bajo moj.

Kod nas ih ima par komada belih, mislim da su za poštu/mts uzeli kao službena kola 3 komada, ostalih par komada su ovako.

Momci, moze nekako da se ispolira ogrebotina na soferci?
Mom bratu od tetke zapao neki kamencic ili neko govno za brisac, potegao brisace i ogrebao soferku.

Ima li neke paste kurci nesto?

Kazu da displej od telefona moze pastom za zube, e sad da li moze soferka....

Vidi neki od servisa zovi tipa glasservice ili ko se već bavi šoferšajbnama i pitaj i za savet i za cenu reparacije.

Nemoj sam da muljaš ništa, mada mislim da će svakako morati da menja šoferku, ako mu baš tako smeta.

Ma može se ispolirati, samo treba vidjeti u nekom glas servisu koji hoće da radi, jer ima dosta posla a tipa 20 evra naplaćuju.

Nece niko da se drka sa tim. Moguce je inace.

Ajde Miki, malo lokalpatriotizma pobedio Borkovic u Bahreinu, ko kaze da pancevci ne umeju da voze.

Naravno da se polira.
Jedino ovo sto Skocimis kaze jbg, ali rade ljudi naci ces sig.

Pa kako da se cimaju kad polovna šoferka bez ogrebotine košta od 30 do 50 e

Ima kod nas u Ks neki glass service pa nek ode tamo da vidi
Uzo juce punta za 1300e , 2001 godiste fino ide

Punto
Fino ide
To ću se setiti kad stisnem kikdaun na 245 konja XD

To ću se setiti kad stisnem kikdaun na 245 konja XD

1.4 tdi 105 ks, otima se, ne moš se obuzda.

Ajde Miki, malo lokalpatriotizma pobedio Borkovic u Bahreinu, ko kaze da pancevci ne umeju da voze.

Ura xd.

Hristos Vaskrse, deco praznih džepova ispred punih izloga!

Miki pa Tilmov Polo s 3 klipa je kidao reče XD

Boh brt, jbg da ima jace uzeo bi
ovako ovo mu prvi normalan (punto i normalan haha jesam lud jebome caca) auto u zivotu

Nek pojuri polovnu šoferku ima je za 30 evra bez greške jbg
Umeju te crte da nerviraju ili one tačke od kamenčića

Brate ako je starije auto sig ce imati i polovna sitne one ogrebotinice, da nadje covjeka da se prihvati ovoga posla imace bolju za 15-20 eura, nece morati ni da skida, lijepi itd.