Prijava

Borkovic rusi predrasude, vozac iz Panceva lagano i citav svijet mu skida kapu. Naravno vjrv osim samih pancevackih vozaca jer su misljenja da nedovoljno bezbjedno vozi.

Vučićev bot dao mu pare za bolja kola nek ga duva

Naravno vjrv osim samih pancevackih vozaca jer su misljenja da nedovoljno bezbjedno vozi

Ju ju, moš misliti da onako vozi po ovim rupčagama našim, pa otpali bi mu točkovi posle 10-ak minuta vožnje.

Vučićev bot dao mu pare za bolja kola nek ga duva

Koliko sam načuo, naučio je to od svog oca xd. Fazon ćale mu je bio u manje više svakoj stranci u zadnji 40-ak godina.

Ok brate, ne moras nam pricat kako sporo vozite.

Alfa buljava ona mu je novo bolje auto?

Jeste.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9927348/alfa-romeo-stelvio-20-q4-at9

Pedes' 'iljada za alfu ccc. Mislim ne vozi Borković stelvia, samo mi zapalo za oko.

Meni bila izgrebana sajbna na Landroveru, i teo ja da sredim. Odem kod dugara koji ima glass service, on mi pokaze kako, i da polirku, paste i mleka, al on da radi-niks. Posle efektivnih recimo pet sati rada digao sam ruke. Jeste se smanjila prilicno, ali je jos mogla da se vidi. Cenim da bi za jos cetiri-pet sati nestala skroz. Mnogo zavisi od dubine ogrebotine, sto ne mozes lako da procenis. Zato i nece da rade, i u pravu su.

Meni je momak jedan radio, ogrebotina i naravno hiljade onih tragova malih. Inace i ostalo sto radi jebe majke.
Ne bih vala za te pare ja sam sebi polirao pa trika nema.

Glavno je navesti model i imanje uticajnih prijateljstava u lokalnom auto-servisu koje se neminovno izgradi posle jedno desetak uspelih popravki. Divim se entuzijazmu da ovde vodite diskusije o skupocenim automobilima, dok istovremeno pet sati polirate masnom krpom izgrebanu šajbnu na dotrajaloj krntiji, a ne isključujete mogućnost da to radite i celih deset, kada popusti bol u podlaktici. Hahaha, komedija, uživam, zaista

Dajte malo informacija o Škodilacima, Puntu, Golfu.. to je ono što može koristiti inventaru ove teme

Joj Alfa 50 k pa što je ovo mati mila

Preljepost kockastosti.

Na dan Uskrsa nedje oko 8 sati imali smo udes tacnije moj suprug ja i sin mi Nikola (2 mjeseca) udarili smo u dzipa suzuki BG tablice nasa je krivica suprug mi je pijan bio,a dzip je vozila devojka nekih 20-setak godina,nije htela policiji da prijavi zbog bebe moja beba je spavala kada se to desilo i posle udesa nije se probudila devojka je izletela iz auta istrgla mi dete iz ruku i iznela na kisu beba je pocela da place a i ona je,ostavila je nase auto i povezla nas do kuce (hvala Bogu niko nije povredjen) kada smo stigli kuci iz zahvalnosti dala sam joj 100e kao zahvalnost ona je te pare dala sinu mome,i rekla je da niciji zivot ne mozeda se kupi novcem,ako cita ovo volela bih da mi se javi u komentare bar da znam ko je jedino sto znam jeste da je imala povredjenu levu ruku i nosila kacket!!

Svaka joj cast

Ok.

Kupuješ ga već 2-3 godine, odrtavio auto načisto dok te čeka.

E dajte mi primer neke matore kršine (sad da se smatra kršem) a da ima masu kubika.

Poželjno da se relativno vozi i dalje

u lolo, al nije poznat, treba mi za mim jedan.

Jel audi 100 npr krmača?