Prijava

25cm na Zabljak snijega.
Jutros padao, ja na ljetnje i sto cu, stavih lance u gepek. Ne odgovaraju na pasata, a putare je isto ka i mene ovo iznenadilo :D

NA ROGOJU 30 CM SNIJEGA.
ROGOJ>ŽABLJAK

KO SNIJEG VOLIO PRTINA MU KROZ KUCU BILA

Ортаку је цркла Бош пумпа (електрична пумпа за гориво) на ауту јер бензин није досипао дуго времена, па се пумпа вртела упразно док је он возио на плин и, на крају, зарибала начисто. А пошто је ауто подешен да аутоматски прво пали на бензин па на плин, он је, јадан, верглао, верглао и верглао, ал гориво није стигло до мотора. Мајстор му рече да мора увек да има макар 20 литара бензина у резервоару како се пумпа не би прегрејала од вртења, јер се она, уствари, непрекидно врти докле год је контакт укључен. Па ме сад занима- да ли је ико икад пробао да преспоји неки прекидач на саму пумпу и да је искључи да се то не би догађало? Ипак смо ми познати као нација иноватора и веома способни за преквалификацију разних уређаја за неке друге намене

Nije to inovacija. Relej se stavlja koji gasi pumpu kad upali plin i pali je kad se plin ugasi. 1000 din sa ugradnjom.

Bmw petica nova najjace auto na ovaj sajam sig. Prelijepa <3
Vrh je i polozaj vozaca i mjesta za njega ima itd.
Jedino sto na zadnji sic slabo ko moze stati, mozda samo neko dijete manje.

Poz vozacko GTD-ova. Clan 318 6 150e min, onda pojas 40e, tamna stakla mislim 60 jos jbg. Govna.

Ako mi je ne vrate i vidite sporo vozilo znajte da nije Miki93 vec ja xD

Šta's zajebo sa tim članom 318 6?

Voznja pod uticajem alkohola jes, no mi bezveze za druge dvije... ali zastarice to xD

Jbg, sad u kafanu peške u idućem periodu.

Pa to sto nemam vozacku ne znaci da sam zaboravio vozit. Ionako max na 7-8 dana oduzimaju fizicki, kad uzmu nastavis svojim putem bez dozvole jbg.

Umuvaj neku bosansku dozvolu za rezervu, koliko sam razumeo, ni ne proverava niko to valjda. Mislim da ne dođeš u nezgodnu situaciju zbog neposedovanja dozvole u tom momentu. Ne znam kod vas, ali kod nas su počeli da zaustavljaju bukvalno svaki jebeni dan.

Ma boli me kurac pare da davam za te gluposti pa da je svajcarska. Jer nema vise onog oduzimanja na 3 mjeseca odje, bar ne za moje ovo tj. 1.6.

I odje ih ima naravno vise jer je kraj mjeseca, moraju normu ispuniti jbg.

GTD, bog ti šalje poruku da promijeniš auto xD

Uzmi alfu ili reno, nećeš imati para za piće više.

Tako je, evo ja ništa nemam, sve u alfu ulažem.