Prijava

A ako ti je do neke sprdnje, budzenja, drkanja ili akanja tipa po njivama nekim ili drift ili sta vec imas ovako nesto
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9987330/renault-laguna-ful

Oprosti nisam video da si mi odg, mecka ti je to sto trazis

haha reno laguna FUL

Pa oprema i jeste ful za to godiste(cak i za sadasnjeg punta je svemirski brod lol) druga je prica sto se uklapa u ono komunjarsko "brate primis platu kupis auto i ostane ti da zivis ceo mesec" hahaha

Nista brt da si ziv i zdrav

A neka ga nek se igra dete

Evo ufatise momka, 18 godina, 198 vozio alfu.
A sad vidim uveli su za mlade vozace da ne mogu 70 preci, sto znaci eto ih lagano na 50+ prekoracenje tj. drugi cjenovni razred xD

Jel u CG ograničenje samo na km/h za mlade vozače ili ima i ograničenje za snagu motora? Nešto mi je pričao rođak da je u Hrvatskoj ograničenje valjda do 100 ili 105 ks do 25. godine.

Nema na snagu.
Iako bi se samim tim malo povecao kurac momcima kad voze jace auto izricito sam protiv sig.

@radjard
https://www.facebook.com/platiporezamerima/photos/a.225221321174652.1073741828.225217364508381/423091074721008/?type

Evo ga mim lolo. Inače, kontekst, lik traži da se kazne za prekoračenje brzine pišu na osnovu "kvaliteta" auta i visine prihoda. Visina prihoda je zapravo već element koji sudija ceni, i bogatija osoba može da fasuje veći kraj raspona kazne od siromašnije, ali kapiram da ovaj degenerik hoće to još da ekstremizuje, da se dolazi u situacije kao što slušamo iz Nemačke i ostalih Norveški, da neko plaća desetine hiljada eura saobraćajne kazne jer je veoma bogat.

A deo vezan za kvalitet auta je tek no comment, posle se upetljao kad su krenuli ljudi da ga rešetaju a šta tačno misli pod tim, šta sa rent a karom, šta kad generalno ne voziš svoja kola, šta kad pljuneš pare na bolja kola nego što realno možeš da priuštiš, šta kad si izgubio dobre prihode a ostala ti dobra kola itd.

Eto nek se i braća automobilisti upoznaju sa ovim štetotičanama i kako bi oni mogli da utiču na njihovu pasiju

Ostali ste bez posla a imate para da održavate skup auto? Kako?

Xaxaxa kako je ovome banja u glavu.

Nadam se da nije neko mudo nego samo politicar koji je prosvijetljen. Perspektivan mladic koji je blize Evropi i evropskom nacinu razmisljanja, a mnogo iznad moralnog taloga i prosjecnog covjeka koji nema kapacitet da spozna velicinu njegovog genija.

Nije mudo, profesor na faksu plus opozicija ali ima velike ambicije sigurno, tipa ministar ekonomije, tako nešto.

Da, nekada je bio u G17 plus, njih se sigurno sećaš, bili smo još zajednička država lolo

Samo batine i nista drugo. Ne vredi, morace da se osnuje stranka, vidim ja... Kako tacno funkcionise poslanicki imunitet, jel zna neko? Tipa, ja poslanik iznabadam poslanika Nenada Canka u skembe? Pojavim se ispred kamere B 92 dok Okanovic prosipa mudrosti i sutnem ga u jaja?

Ovaj izaziva zelju za prebijanjem jaku. Tek sad cujem za njega ali mogu misliti koliko tripuje uzvisenost, moralise, bori se za pravdu i ponasa kao picka.
Najgori tip ljudi sig.

@torazulu

Mislim da funkcioniše tako što ako je za delo zaprećeno manje od 5 godina zatvora, mora Narodna skupština da odobri pritvaranje poslanika

@gtd

Da, šou je taj lik, baš budi te želje što kažeš

Da, da, video sam u međuvremenu post i ispratio priču. :-)