Prijava

Ima 4x4 vaki vozio po snegu
Može povuć

Da, Boh, Passat 32b Syncro je bio čudo. Da znaju ovi iz Grinpisa koliko se drva u njemu prevezlo, kobejnovali bi se.

Vec su se kobejnovali zbog kolicine loz ulja koju je proterao kroz sebe

Pseto, ima ih još živih, nisam zadovoljan. Inače, ta nevladina govna su jedino veće zlo od bilo koje vlade xD

Nevladine organizacije koje placa vlada, sve jasno.

Loz ulje <3
Malo mi je lakse otkad vozim auto sa onim softverom za zagadjenje jbg.

Ne znam mu tu oznaku. Znam ga kao Pasata keca.
Imao kožu jbt to godište, podizači i to. Al zato uz Kosmaj vuče 10 sanki jedne za drugim i po jednu haubu od kola vazda. To je sve ukupno 30 ljudi jbt
Drug ga kupio koji je inače gradjen ko Burduš mi ga prcali da mu još bas fali pa da ide po vašarima jer karavan
Gdje su mladi i šala je bila

Neko koristio Tracmax gume?

Imali su i start stop u ponudi tad.
Inace pogon najjaci kao u kvatro audija, u trojku pasata je visko kao kod golfa jbg. Samo su bili karavani. Brat mi je imao njega i to 2.2 petocilindras :D

novi m5 od 118000€

Neko koristio Tracmax gume?

Samo one jeftine sto imaju miris jagode i limuna i kostaju 20 din/kom.

Evo prvi put cujem sig kineska neka. Nijesam imao njih ali na pasata jednog kad sam uzeo bile su hifly koje su sig nedje tu kineske i jeftine i bile su kurac.
I ja bas ono auto ne stedim pa ne bih ni na gume stedjeo, odje nez ni posto je, ni je li zimska ili ljetnja ni koja je dimenzija ni vozis li kao miki itd. da ti predlozimo koju da uzmes. Ali na kraju vjerujem da ces ih kupiti kao sto bi i korejsko auto, japanske patike, kineski telefon i dopuni sam niz xD

Hahahha pusi ga :) al sto je najjace nista od toga nemam :D

Ma gledao zimske, pa mi ovi rekli kao dosla im ova EU guma, ali evo citam kineska proizvodnja sa EU standardom. Zaobicu je

Imaju one ruske do jaja jeftine gume, trebalo bi da su bolje od tih keeway, neko bi čak rekao i sasvim solidne

edit: mada ne bih smeo da ih kupim dok ih ne isproba neko sa žabljaka(gtd je sa žabljaka inače)