Prijava

Brate uzmi savu eskimo ako oces nesto za zimu samo, brze se trose po suvom i bucne su jbg ali odlicna na snijeg, bas dobra ovako jeftinija zimska.

Ako se trazi jeftina guma tigar nema konkurenciju

Ma znam braco, no cisto pitao za ove

Jeftin je tigar ali su realno sava, barum itd isto jeftine, tipa ustedis soma i nesto po gumi a ove su za klasu bolje

Vec sam pitao, al sutra idem da pogledam auto.

Treba mi vase misljenje jer pojma nemam osim za egr a ovaj auto to nema.

Elem, prica je sledeca.

Lik mi nudi Golf 5 GTI, 2006 godiste, prvi vlasnik, sve u fulu, 80 hiljada presao. Mislim da mu je i plin ugradio na 200 konja lolo

Moje pitanje, ima li taj auto neke mane ono da je poznato da se nesto kvari. Za potrosnju cenim da je 15l normalne voznje i koliko je realno da mu platim, tj ja ne bih ni uzimao taj auto ali on hoce da mi da neku nizu cenu i na rate jer mu pare nisu bitne.

I da, koliko se trazi tj prodaje taj auto, ako odlucim da ga prodam, da l cu da cekam godinu dana. Xd

Nesto mi je pricao da ima neke skupe felne i to.

Eto, ako neko zna nek pomogne.

сад да ли си ти слагао или он, али да је први власник и да је уградио плин да би прелазио мање од 8000км годишње то баш и не верујем.

едит: али ако има скупе фелне, онда ок.

Rekao sam ko zna nesto o tom modelu automobila. Ako ne znas, ne javljaj se.

Jeste, kupljen je nov i ugradili su mu plin, a onda kupili jos dva automobila a ovaj nije ni vožen.

Da nije tako ne bih ga ni gledao.

U sustini, najvise me zanima da mi ne rikne neki preskupi deo, kao sto kod pezoa 407 pominju neki fap filter sta li god.

I da li i koliko ga je tesko prodati, jer ga ne bih zadrzavao kod mene predugo.

сумњиво је то све, не бих ја то куповао.

Sta ce ti benzinac, jebo to, dizela uzmi.

Pa ovo mi je naletelo, odnosno ne uzimam ja ovo za sebe. Nisam se lepo odrazio, nego da ga malo provozam da me prođe volja pa da ga prodam i zaradim. Daće mi ga ispod cene..valjda. Xd

Negoe plasi da ga ne kupim pa da mu rikne neki egr ili da ga stavim na oglase a da niko ne trazi taj auto.

E u to se ne razumum, tu mi treba pomoc.

Nemoj uzimati vw benzinca tesko ces prodati posle, teze nego dizela sigurno

Cor7ez
Vec sam pitao, al sutra idem da pogledam auto.

Treba mi vase misljenje jer pojma nemam osim za egr a ovaj auto to nema.

Elem, prica je sledeca.

Lik mi nudi Golf 5 GTI, 2006 godiste, prvi vlasnik, sve u fulu, 80 hiljada presao. Mislim da mu je i plin ugradio na 200 konja lolo

Moje pitanje, ima li taj auto neke mane ono da je poznato da se nesto kvari. Za potrosnju cenim da je 15l normalne voznje i koliko je realno da mu platim, tj ja ne bih ni uzimao taj auto ali on hoce da mi da neku nizu cenu i na rate jer mu pare nisu bitne.

I da, koliko se trazi tj prodaje taj auto, ako odlucim da ga prodam, da l cu da cekam godinu dana. Xd

Nesto mi je pricao da ima neke skupe felne i to.

Eto, ako neko zna nek pomogne.

ja ne bih ni uzimao taj auto ali on hoce da mi da neku nizu cenu i na rate jer mu pare nisu bitne.

Čekaj da vidim da li sam te dobro razumeo. Lik kome pare nisu bitne juri lika koji neće da kupi auto da mu proda Golfa 5 za manju cenu nego što je realna, i to na rate?
Nije li mu samo lakše da nađe nekoga ko hoće da kupi auto i proda mu ga po realnoj ceni?
Mora da mnogo voli Zlatiborac.

Nesto mi je pricao da ima neke skupe felne i to.

Lol.

Reme pederao.

Brt taj lik mi je drug jbt. Koj kurac se trudite da ispadnete pametni. Vidi ga ovaj reme jbt sa teorijama zavere.

Tilmo jebem mu zivot golf 80 hiljada za 11 godina,ni 8 000 godisnje a ugradjuje mu plin na 200 konja. Ne bih rodjenom caletu poverovao,al ok bice to jedna fina kupovina i prijatno iskustvo siguran sam.

E da recenica pare mu nisu bitne ne postoji pogotovo ne kad se kola prodaju,cuj dace ti nizu cenu ma moze i na rate. Jebe mu se za pare sta ce mu ipak si mu ortak.

Dobro. Zajebi to koliko je presao i ostalo.

Daj odgovor kakav je auto i moze li brzo da se proda ili cu da zaglavim sa njim do penzije. To ne znam.

Heh, neki dan sam vozio jednog GTI, 6000€ registrovanog ga cijeni čovjek. Ide kao mećava, opako je brz i u par momenata sam mislio da ću zaginuti koliko može da ide.

ALI, ALI, ALI

Znaš li što se prodaje GTI nakon 80000?

Zato što kreću seksovi sa održavanjem.

Treba mijenjati diskove, pakne vjerovatno, servisi svi redovni otprilike idu na tu kilometražu, veliki servis obavezno, naravno u to računaj i mali, svjećicama je interval već, DSG ulje, filter i ruke izaće te 200€ ako bog da, treba vidjeti ležajeve i vođice oko bregaste.
Zašto sve to?
Pa zato jer je gti, ne vozi se to do pijace u trećoj na 2000 obrtaja, zna se kako se vozi gti a jebiga svi ovi dijelovi su skuplji jer OPET gti

A potrošnja?
Gradske vožnje normala je 12-13 a malo ga stisni i eto te na 15 a nije daleko ni 20. I to je 100% provjereno i ne lupetam.
Sa plinom uzmi 3-4 litre više.