Prijava

cвака му чаcт, али ипак треба и раније уcпоравати кад видиш овако зауcтављен аутобуc, јер ове cитуације cе редовно дешавају не cамо c дјецом него и cа одраcлим ретардима, ја пролазим 30-40 на cат кад видим овако буc

vrlo je moguce da je ovo bilo automatsko kocenje, izgleda novo kamion, a uz to je volvo a oni to rade.

Dobro je reagovao jbg sig se sjetio u momenat da moze ko izlazit iza, a dosta je odgovoran vozac autobusa jer djecu vozi. Kad nije stao iz nekog razloga na ovo stajaliste nego na sred puta trebao je da stane prije prolaza izmedju dvije odbojne grede da bi djeca ispred autobusa prolazila a ne iza sto je najgrdje nesto pa sig.

Ali sig je snimljeno u nekoj banana drzavi dje svak moze da radi sta oce sig.

Ali sig je snimljeno u nekoj banana drzavi dje svak moze da radi sta oce sig.

Nisam 100 posto siguran, ali ovo je valjda snimljeno u Norveškoj.

volvo spašava živote

volvo <3

Evo braco pazite se i blicajte jer sad su akcije policijske bas. Prekinuli su da tolerisu 10km/h sad samo 3 tolerisu koliko je i sluzbeno. One slike kazni za 1 preko ogranicenja ili idu da neces ici na sud ili kad prekoracis 30+ preko lupi 1 preko da si vozio da bi ti kazna manja bila.

I ja uzimam one rotacije sto se lijepe na staklo i u upaljac ukljuciju samo malo sire one kad nadjem.

Nisam brojao al ispod 6

Boh aploudovao sa ajfona xD

Ajfon telefon najjacu telefon. Ne kazem samo ja, kazu mnogi mobilni telefonisti to

Jednostavan op. sistem, GTD. Zato nema puno viroze, puno reklama i opcija, kao ni bagova, jer se optimizuje za hardver istog proizvođača.

Selt treba li mi antivirus za njega?

I daj nesto sto aploduje skrinsot direktno

ja antivirus nemam ni na kompu, a drugi sam po redu haker ovde