Prijava

ma nebitno do kad je bilo, mislio sam da je jeftinije kad pišu pojas umesto 0.4, al dokumenta su 3000

Nijesu ti valjda za 0.4 pisali? :(
Za kuku je najmanja kazna jbg.

Za prljave tablice

Evo povlace touareg 3.0 euro 6 novi zbog dva uredjaja za smanjenje stetnih gasova :D

Evo zanimljiva cinjenica
U Svajcarsku su sve auto trke zabranjene od udesa na Le Manu 1955. i ostace tako sig.

Malo je reci picke bas jbg

u fazonu, baba se oklizne na led, padne i slomi vrat, ajmo sad da zabranimo led

Haha pa dobro nije ti bas tacna paralela ali ok xd vise je pala baba na led i slomila vrat aj posipamo so da ne bude leda

Mislim ja mrzim taj govnarski mentalitet po ps-u (koji paradoks lol) ali ono

Oklizne se baba na led i slomi vrat u Francusku vise xD

ma paralela može da da bude još gora, jer baba ne ide svesno na led da se oklizne, pa i ima smisla da posipaš so preventivno, a profesionalni vozači idu svesno u situaciju u kojoj mogu da poginu, mene netrkača to ne remeti nimalo

a skoro sam siguran da u prosečnoj državi više ljudi pogine od kajakašenja, nego od auto trka, al nešto ne vidim da zabranjuju kajak

Posipanje soli = povecavanje bezbijednosti publike na trkama. Ali ne, lakse je biti picka i zabraniti auto trke zbog udesa koji se desio u drugoj zemlji prije 60 godina. Govna.

Kao da ne znate da sto je zemlja uredjenija i vise brine o svojim gradjanima to je vise stvari tim istim gradjanima zabranjeno

čuo sam da švajcarci baš dosta ginu kad se tuširaju u zgradama posle deset uveče, sva sreća pa su im i to zabranili inače ne bi ostalo ništa od onakvog naroda

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Ali ozb bas sam ono ljut na njih sto se debilisu tako. Drago mi je sto ne vozim na njihove tablice vise. Picke.

srecom u cg ima dosta trka i staza pa se ne sekiram toliko

Pa ustvari se odrzavaju i medjunarodne ali nijesam ni ocekivao to sirotinja da zna.
Eto jos jedan pokazatelj kolika su kurcina xaxaxa