Automobilizam

  1. Vidim da ga neke zemlje koriste kao auto za ove državne guzonje i zvaničnike, pa cenim da je klasa bmw 7 / audi a8 / mercedes s... samo za sirotilju lol

  2. Na dno da ne bude
    GTD
    Superb je ista klasa i platforma ali nesto vece medjuosovinsko rastojanje znaci jos vise mjesta nazad.
    Ja imam pasata b6 2010 125kw tdi, bas je top auto, malo sam razmisljao da li njega ili stariji premium ali zadovoljan sam bas.

  3. Pa superb uzme direktor ili zvanicnik neki recimo, ima grdilo mjesta, a ispadne skromni jadnicak koji vozi cesko auto.
    Jebem ti takvog direktora ili jesi ili nijesi

  4. Hahah upravo tako, vozilo pod pratnjom. Mada mi se svidja ona fora kod Superba sa kišobranom u vozačevim i suvozačevim vratima, like a Rolls Royce

  5. E pa hvala na informacijama, izgleda da mi nisan ne gine sad kad sam video cene :)
    Samo i za nisan ne znam šta mi je bolje - Maxima ili Skajlajn.

  6. Zavisi šta preferiraš. Meni je maxima nekako baš exclusive automobil, a skylinea sam gledao i nekih drag trkama na netu pa kontam da je za neke divlje vožnje. Ne znam o kojim godištima pričamo, ali ja bih uzeo Maximu jer nisam ljubitelj sad nekih strasnih automobila.

  7. Maxima vrv... skajlajn je realno bolji auto, ali je skučen unutra... dvoje dece, bitniji je enterijer nego 0-100 ;)
    Ali skajlajna bih samo s 4 vrata, ima sada i karavan skajlajn

  8. Meni nekako Skyline nikako ne leži u tom poredjenju sa Maximom. A što ne pogledaš Altimu? Mislim da su tu negdje, ne znam nešto previše o Nissanu. Ili možda neki Toyotin pandan npr. Camry?

  9. Tojota mi je njah osim one supre iz 91., a altima je nekako nit vamo nit tamo... a trenutno imam sylphy. Tako da Maxima je ono ceo step up nekako

  10. Slazem se. Maxima moj konačan odgovor :D

  11. Laž je da je Vagen kod mehaničara jbg
    Pogotovo ako su bošove dizne
    Ovi 2.0 tek se ne kvare
    Ko zna šta dobijate na ostrvu tamo XD

  12. Menjač je u pitanju.
    Neki senzor za kvačilo.

  13. moj ujak je imao prošlog pasata i sad ima ovog najnovijeg, 2.0 tdi oba i oće da izludi od kvarova

  14. https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10799378/mercedes-benz-gl-500
    хаххаха уградио му плин да уштеди легенда

  15. Марко
    https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/10799378/mercedes-benz-gl-500
    хаххаха уградио му плин да уштеди легенда

    Ништа необично, пун је пик таквих аутомобила. Сви би да се курче добрим колима, а да не дају паре за гориво.

  16. Ovaj Mercedes trosi 18 litara benzina na 100 km. Sa kvalitetnim sekventom da se namesti da ide isto trosi nekih 23 tipa
    Plin je 70 dinara benzin 150
    Evo neko skolovan nek izracuna koliko bi para bacio ako godisnje predje 40 iljada.
    A razlike nema u performansama osim sto ce sipati drugo ulje istog cenovnog ranga

  17. ето што је мерцедес цигански

  18. јел сад јасно што је цигански?

  19. Oko 4k evra kosmajore usteda je

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.