Automobilizam

  1. Pouzdan je pasat bas sta pricate to. Bez problema ikakvih evo 200 hiljada skoro je prebacio.

  2. Marko glupanderu isti je procenat ugradnje plina i u Audi A8 4.2 i Bmw 740i ako ne i veci jer je Mercedes dizel vecinom ajde ne lupaj tu

  3. хахах али лик оће да се курчи са оним камионом да плаћа регистрацију двеста иљада а штеди на гориву, ја не бих тако циганисао па и да је уштеда 10 иљада евра

  4. Inače u kombu sa plinom ide i ''registrovan na invalida''.

  5. да, то је још веће циганисање

  6. Ono bas je smor gl neko na plin vozi dok ne vidis sportski bentli 6.0 w12 i u njega plin.

  7. да сјајан је да се превози сточна храна

  8. гтд не зајебавај

  9. зар и такав билмез постоји

  10. U sportsko auto ludost je jbg. Ovako u gl koji vozi svaki dan ima racunicu dobru iako ja to radio ne bih.

  11. хахахха ово је богатија верзија оних јајара што имају последњи ајфон а у њему припејд картица

  12. Ja se ramisljam da opet kupim jedan Audi kupe Quattro, sa sve kasetofonom unutra i da se vratim u mladost ranu...
    Gosn Marko Lancija, BMNJ, daj adresu te agencije za kinu. Ako nije problem.

  13. Sibni i meni info o toj agenciji, ako moze.

  14. LPG odobravam do neke mjere ali kada to počne da se ugrađuje u 4.8 Porsche Cayenne, 4.2 Audi A8 ili Bmw 650i 4.8 (sve gore navedene primjere sam gledao kako se prebacuju na plin) onda to više postaje snobizam samo takav. Da ne pričamo da auto gubi 40% snage na LPGu, ta auta su stvorena da troše ko luda zato i nisu za svakoga.

  15. нема агенција

  16. Da ne pričamo da auto gubi 40% snage na LPGu

    Zavisi. Ukoliko imaš kvalitetan uređaj, dobro ugrađen i naštelovan, onda ne bi trebalo da bude gubitka.

  17. OK. Lancija je dobar auto.

  18. Uvijek postoji gubitak snage sa prelaskom na LPG kod ovih gore navedenih modela. Istina je da kod dobre instalacije ne bi trebalo da bude nekog vidnog gubitka ali jos uvijek se ne moze izaci na kraj sa rasipanjem plina u instalacijama i pored toga zrtvuje se rezervni tocak zbog plinskog spremnika te cesti odlasci na servisiranje istog. Recimo da su sve to rijesili, opet mi ne idu motori od 4.0+ kubika uz neke plinske instalacije ako nemas love, jednostavno ne vozis takva auta.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.