Automobilizam

  1. Sake ajde ne lupetaj

  2. Koliko auta ste vozili na plin?

  3. Kosmajac vozi golfa 2 maksimalno i on o nečemu priča. Ko ti je kriv što si snobovska sirotinja. Nemaš love za održavanje auta ? Ne kupuješ ga i kraj priče

  4. Nijedan auto nisam vozio na plin, to za nižu klasu. A vozio sam i benzince i dizele ali plin to je stvarno ispod svake granice. Bolje onda vozi patike šta da ti kažem.

  5. Kosmajac ti si sirotinja iz pripizdine, prebaci audi 80 na plin to ti je domet.

  6. Znači nisi vozio ništa na plin ali si veliki stručnjak kako auto ide na plin?

    Oukeeeeej

    Kontam sad da će biti ona lovačko-kafanska priča PRIČO MI UJAK ON IMA PLIN JEDVA TRICA DO 100 STIGNE, A NA BENZIN ZA ČETR SEKUNDE

    Sunce ti jebem pa na ovo gorivo u Srbiji jedva svako auto ide koliko ga razređuju, to je vrijeđanje zdravog razuma koliko je nizak kvalitet AL ETO PLIN NE VALJA 40% SNAGE FALI

  7. na stranu što se dobar sekvent jebeno ne razlikuje od benzina al stručnjaci jebiga

  8. Boh neka Saake spozna, na temi si kačio sliku autoparka utebe kroz prozor pod nazivom 'moja djeca'.

  9. Ma pusti Saku debil duplak neki
    Ovo što kaže Skočko

  10. Pa ne znam to 40% bas ubjedljivo zvuci

  11. 90 POSTO MI UZELA KAFANA
    A OSTALIH 10 TROSIM OVIH DANA
    <3

  12. Plin se jebeno isplati i ko god kaže suprotno je realno debil.

    pola 2016. i pola 2017. sam vozio otprilike 10000 km mjesečno zbog posla i jebeno dobro znam koliko znači imati plin.

    Još da sam imao bocu od 150 litara....

  13. ....platio bi više plina.

  14. Plin se isplati zato sto ste jebena sirotinja koja nema da placa jebeni benzin aloo o cemu mi pricamo vise gledate kako ustediti na gorivu. Pa bog vas jebo glupi, cale mi vozi Ml-a troši 11-13 litara i nikad nije pomislio da prebaci na plin. Il imas da ga sipas ili ga prodas i kupis ladu nivu jebenu i sipaj maslinovo ulje. Koji vam je kurac, ja da imam da odrzavam panameru uzeo bih je, ovako gledam passat od 15k€ i dobro mi.

  15. скочко није то ништа, толико тилмо вози само по нишу

  16. све више размишљам о бенвеу са дизел мотором

  17. Marko, ulovi zeca pa reci hop.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.