Prijava

Koja je radna temperatura motora, 1.5 benzinac. Ako je to uopšte približno isto za sve automobile?

Nije približno i zavisi od termostata koji ima od 87 do 93 nek ti bude orijentir neki
Ti mali motorići imaju veću temperaturu

Je l ti prokuvao? XD

Haha nije.

Suprotan je problem. Sad sam se vracao iz soko banje, i primetim da i posle sat vremena voznje temp ne ide preko 80. Doduse autoputem sam isao, ali niska je to temperatura.

Sad aam guglao, izgleda da se na modelu w169 to cesto javlja. Kolko je to stetno za motor, da l da menjam termostat?

Edit: on odlicno ide, potrosnja je normalna. Samo ne znam sto mu je niza tempeeatura.

Propusta ti termostat. Ništa mu ne fali, na zimu zameni

Edit kurca moga
Mozda je zaglavio neki trunčić, rđa potpala dešava se da sam odglavi
Ne bi valjalo da je 50 stepeni s 80 nema problema
Davi ga uz brdo neko da zapinje nalo duže vidi oćel da digne ako digne i vrati ne diraj nista

Pa na nekih 70stepeni je. A 2500din termostat, i da ga zamenim nije puno.

Audi 2,3 petak sa k glavom npr ima radnu temperaturu 104 stepena
I njega mora antifriz inače s vodom kuva non stop

Možda ti je pukla glava ili otišao dihktung da ne kažem zaptivka oće i tad da jebe temperatura XD

Sa toliko niskom temperaturom postoji mogućnost da postane neradna temperatura i auto ti onda neće raditi ;)

Ja se baš dosta razumem u automobile.

Ne maleriši boh sunce ti tvoje.

A nećeš ga ti popravljati šta

Ma ovo mi je za onu A klasu sto sam uzeo.

Da je sluzbeni bas bi me briga bilo. Xd

Kad smo kod sluzbenog, pogle sta mi se desilo. Auto star godinu ipo dana. Čuveni nemački kvalitet. Xd

https://s8.postimg.cc/475gon5kj/20180604_094137.jpg

Sivonja si, to je do tebe

Pa možda malo, al kakv je ovo materijal, na oko se vidi da nije kvalitetan.

Šta si jebeno radio sa tim ključem da ti pukne tako? Ko ti je rekao da kulen sečeš ključem jbt.

Kakvi su ovako automatici na novijim pežoima i citroenima? Hoće u firmi da nabave za službena kola za it sektor 508 / c5 / 3008 / c4 pikaso iz nekog razloga samo automatik.