Prijava

Pričao sam odavno na ovoj temi za jednu situaciju.

Sigurno pre desetag god i više kad sam bio u Budvi, da je neki lik na fiata nakačio ferari znak i pojebo pola tupavih kurvica koje su mislile da.se jebu u ferariju.

Neki ste mi verovali a svi niste.

Eo na šta sam naleteo malopre.

https://www.facebook.com/groups/NiskiAutoPijac/permalink/1921403251499409/?sale_post_id=1921403251499409

Sad gledam po netu, ima jos ovakvih sa ferari znakom. Nije valjda ferari radio tjuning za fiata. Xd

koja lajsna moraš biti

Nasa Prnjavor
Kosmička stanica Štrpci

vido sam ovo pre par nedelja, kapirao sam prodace ovo brzo :)

ja bih kupio ovo za 200 evra ovakvo kako je, vozio dok ne istekne registracija.

Odjednom je nešto počelo da mi se čuje kad smotam u levo volan. Sve ide kako treba, al.kad motam u levo u jednom trnutku se čuje neki tup zvuk.

Je l opasno nešto?

U Budvi sam, treba se vrćam nazad pa da vim šta kažete, šta može da bude.

Oteraću ga kod majstora naravno, nego se ne razumem pa da me ne odere.

Proveri amortizer levi

Ne znam brate, proveri amortizere jedino mi to pada na pamet
Drugar kad smota nadesno, kabal od plina mu legne na tocak pa se cuje ko helikopter iznutra

Ovaj moj je benz, nema plin.

Onako u volanu se čuje kao da lupne nešto dok motam u jednom trenutku samo. Tj u istom položaju kad motam kao da preskoči nešto tj lupne.

Ajde stručnjaci jebem vas baš, pomozite mi sad kad mi trebate.

solje amortizera mogu biti, amortizer, mada sumnjam jer bi zvuk bio uvek, a ne samo kad motas... cenim da proveris letvu volana ili nosac motora sa leve strane, pogotovo ako ima gumu nekh

mislim tipa kao neke manzetne i to

To ne bi trebalo da bude neki skup kvar cenim? Jes ovo Mercedes ali A klasa ona malko novija.

To su mehanički kvarovi kolko kapiram, zamene za čas i to je to.

c, nije to.
pre 5, mozda 6 godina sam imao isti problem, isto skretanje ulevo, isti simptomi, al da mu saftas, ne mogu sad da se setim sta bilo u pitanju, al znam da mi drugar mehanicar to resio za dz, sto znaci da nije nesto ozbiljno ili skupo

Pa i ja ga tako cenim. Kad sam ga kupio pre par meseci oterao sam ga kod lika koji ima dobar servis. Rekao da je sve ok.

Al usput sam šibnuo jednu dobru rupčagu, moguće da sam sjebao nešto.

Moze da bude solja amortizera. Ali se ona menja sa sve viljuskom.