Prijava

Ne birni, svi imaju neke navike koje drugima mogu izgledati cudne

Danas saznajem da je dodatna oprema u Mercedesu nedostatak oznaka pozadi

Bmw x7 izasao. Ogromni, 6 sjedista u 3 reda, pojava od auta

ne mogu da procenim da li mu prednja maska više podseća na praseći nos ili na dabrove zube. Možda pak na neku ljutu vevericu.
https://news.rambler.ru/img/2017/09/20104815.323262.9299.jpeg
Ipak pobeđuje predlog pod rednim brojem dva - dabar

Paninaro, više nemaš najvećeg predstavnika X serije, znam da sa suzom u oku čitaš ovu temu i da se nećeš oglasiti

Pliduuu
Paninaro, više nemaš najvećeg predstavnika X serije, znam da sa suzom u oku čitaš ovu temu i da se nećeš oglasiti

Skuplja pare upravo i preračunava se.

Ozbiljno pitanje sad, Megan guzonja ili C4, godiste odoka 2004-2006? Prednosti i mane?
Treba do proleca da uzmem jedno od ova dva

Brate ja imam megana tog i sećam se da je ps pričao za njega da su mu ljudi govorili da je auto kako koga usere. Mene baš puno usralo da za solidno male pare nađem korektan auto koji je u prethodnih 10 godina otkad je uvežen prešao 70k, redovno servisiran a u poslednje dve godine prešao tipa ispod 5k, nemam zamerki nikakvih do sad jbg, na otvorenom potrošnja 3.7, po gradu ne iznad 5, i ne deluje skup za održavanje, tako da bih baš njega preporučio. Mada je c4 prostraniji jbg.

auto kako koga usere

Doslovno je sa 90% polovnih kola tako lolo.

Megana ako oćeš 1.5 motor, Citroena ako oćeš jači tj 2.0 npr
I c4 traži sa staklom pozadi onim što stoji pravo

Mada ja bih ipak Gtda sačekao

Potrosnja 3.7, druze to je upaljac jebeni. Bas si dobar izbor napravio

Jel to miki preporucio nesto a nije w124? Ili volvo? Ode sve u kurac...

Citroen ti je mnogo bolja opcija od ta dva, sa megan imas 63 posto sanse da te ukopa za vjek i vjekov. A cak i bez toga je citroen bolji izbor u svakom pogledu.