Prijava

Kako mogu da provjerim je li crkao jedan od zvučnika u autu? Nešto mi čudan bas na pjesmama koje znam godinama a ne znam je li do mojih ušiju koje su poluzačepljene zadnjih dana.

Laže bohor ko pseto, ja samo skupocene satove nosim. Ko zna gde je on ono vidio.

Pa prebacuj na ono balance lijevo i desno dok ide neka pjesma i uočićeš razliku.

Ima neko preporuku za održavanje kožnih sedišta, koje preparate koristite?

Za ciscenje sonax pjenu. Za odrzavanje kremu za predmete od koze. Crvenu neku koristim godinama i dobra je, napisacu kako se zove kasnije

Kožna sjedišta najgrđa stvar koju moš imat u auto.

Pa nijesu ni predvidjena za pola majmunaru

Ima bas karina kože, baš onako sirotinjska nego da imaju papci da se kurče.

Kad vidim golfa sa koznim sjedistima, izvuko bi sirotana iz auta opalio mu dva tri samara i vratio ga u opel kadet picka jedna kompleksaska

Plidu je satrovacki dupli

Mindblow

Alkantara je ubica, posebno kod luksuznijih vijakla. Mada i kod ovih jeftinijih, izgleda super

Pa to, ne mislim na krem kožu u nekom mercedesu od 200k evra.

Nego na ove naše što voze pasate, golfove, audije od po 10god a hvale se kožnim sedištima.

A ona izguljena, izborana, a obično ih mažu nekim kurcima pa se oni delovi kože koji nisu oštećeni sijaju kao lakovane cipele sa buvljaka.

Sve u svemu užas.

Pa upravo je koza najizdrzljivija i najzahvalnija za odrzavanje, ali kome ja pricam

Pricas meni brt. Vjerujem. Al ja volim alcantaru, iako imam kozu u svom vijaklu. Al ne onu ofucanu ko u x5 iz 2003. Lijepu kozu. I necu joj dozvoliti da se ofuca, jer cu ga do tada prodati.

Alkantara odlicna, posebno u kombinaciji sa kozom kao s-line sjedista npr.

Koža u putapet krca ne budi nubara pls

Nisam razmisljao da ces ti ovo pogledati pa uzeh x5 kao primjer. Izvinjavam se, eto recimo, kao u Ml 2003 :p

@miki
2010. je i30
Hvala na analizi, meni rece jedan majstor da menjam celu instrument tablu, kao da se poruci 107 hiljada. Pa pre cu da ga zapalim druze moj

Hvala i gtd na odgovoru, jbg istice mu rok trajanja, jos malo i rashod

Vozi tako, ko mu jebe mater. Polovnu da uzmes sanse su velike isti problem da ima ili ce imati brzo.