Prijava

Pasat B6 2007god, 2.0 140 konja

Vredi li to od auta.

Pasat nikad ne valja

poslali mi iz korporacije Hjundai Tukson da vozim, ziv me blam pojede

Druže ti radiš građevinu u kazahstanu jebenom, to što vas gazda vozi hjundajiem iz 2001 godine se nikako ne može nazvati korporacijom lol.

Do koliko cm3 mozes voziti motor sa B kategorijom? U dozvoli imam AM upisano zajedno sa B. Ako je istina da mogu samo do 15 kubika, onda ti jebem ovu drzavu. Negde sam naleteo da u evropi mozes do 125cm3 sa B kategorijom

Sa poznavanjem propisa iz B kategorije do 49 sa A kad položiš ne smeš jači motor od 600 kubika do 21 godine ja mislim po novom tek posle iljadarku

Kakav je automobil Peugeot 2008 i da li je udoban za osobe 190cm+?

Udoban mora biti, ima prostora za visoke ljude, čak i pozadi. 1.6 HDi štedljiv motorić, 100 konja, preporučujem.

Kakav je retard ovaj šomi, znači po svakom njevovom izboru vidiš da je ljadža jebeni, fuj.

Druže za nekog ko provodi dosta vremena na forumu morao bi da znas priču da Šomi23 radi to namerno od Hijundaija i30 pa na dalje
Jeste Šomi jadnik ali zbog zvoncara koje nosi i Wink patika a ne kola

Pita taj stvarno, pa ako se ispali onda okrene na fatal eror ha-ha taktiku.

https://www.polovniautomobili.com/motori/13733183/aprilia-rs

Jel ovo najbolji motor sto moze da se vozi sa B kategorijom ne racunajuci skutere

Druže, voziš firmin polo na kojem je naslikan kulen, mislim da si najmanje relevantna osoba da komentarišeš nečiji izbor

Ej, nismo mi nikakvi drugovi, kapiraš.

uvate te tako neke egzistencijalne misli, gledas na primer neki pronalazac nesto otkrio, neko uspeo u nekoj drugoj oblasti, nauka, sport, muzika, pisanje, neko stvorio kompaniju i daje platu za hiljadu porodica, poljoprivrednici obradjuju zemlju i gledaju kako njihov rad raste na njivi, sedis kuci u svojim cetrdesetim i pitas se sta ja to radim - razvozim kulen po prodavnicama. Mislim, ja i sebe tu racunam u tu grupu luzera, da se razumemo, ali jebem mu mater uhvati te onaj osecaj da si tu samo da bi trosio vazduh

Nisam vozio 2008, ali jesam 3008 i 5008, 5008 mi je službeni auto i dosta ga koristim. Što se udobnosti tiče, nijedan nije uboban onoliko koliko bi očekivao, recimo da oba ona auta dobrano kaskaju za 406 po udobnosti. Ovako je korektan auto, samo meni malo nepotreban i nedefinisan.

Ahahah ne mogu da zamislim.osobu stariju od 18-19 godina da vozi ovu apriliju prdavca....bukvalno satto kao zajeban motor na onim tankim tockovima ko od bajsa...

bolje je to kao nego jamaha xmax ili pijadjo beverli ili tako neka zver