Prijava

Ako oces motor na taj fazon onda kupis takav pravi, a ne sa bicikl tankim tockovima i zvukom ko tomos, ko fejk patike da nosis

Ie uz Maestra taj motor sto je okacio

Pa retarde ovaj se vozi sa B kategorijom (ko je po starom polagao pa ima ukucano AM kategoriju) sve preko toga moram da polazem za A, sto nije problem finansijske prirode nego moram da bacim mesec dana zivota na casove i voznju za 10 paljenja motora godisnje

Pa dobro maestro da li si realan hahah

Pa ovo nije ni namjenjeno za odrasle nego uzrastu 15-16god, kad se vec stice pravo za AM. Mali, djeci prilagodjen, nabudzen spolja i boja ni da ce na trke, a motor kao tomos sto postari voze. Bolje elektricni trotinet kupi, manji je blam neuporedivo

Vrh je elektricni trotinet, kupujem uskoro

Maestro cak vecina skutera boljih kao npr beverli je 125+ kubika.

Vozi auto jbt, do juce u Budvu sam bio svaki dan i svaki dan a8 vozio, dje god stanem virim malko ali puca mi kurac. Da, nula sam puta razmislio o kupovini djecijeg motora, isto nemam A polozeno mada ne bih ni tada osim ako je harli jbg

A jeptese iskreno, ja nisam ni imao motor ni skuter nikad osim tomosa automatika, ovo je lep motor, izgleda lepo, hocu da uzmem nesto sebi za dusu da se provozam ponekad a necu skutera kao neka devojcica i kad bih birao izmedju

a) nelegalne voznje motora od 500cm3
b) polaganja plus legalne voznje motora od 500cm3
c) legalne voznje motora koji je spolja kao motor a kategorije a unutra motor kao u skutera

Izabrao bih C

Ja ne planiram da budem BAJKER sad u 25 godina i da se gasiram nego eto radi gusta nekog da vozim 60km na sat kad je lepo vreme

E sad ili mi nadjite alternativu neku za ovaj motor ili ga necu ni kupovati ako bas bas niko preko 18 godina ne vozi takav

Skuter kupi ako bas moras
I tomos ih proizvodi sad, ne pitaj kako znam

Motor kao sto je ova aprilia transfer blama jbg

Pa jeste brate vidi se i sa slika haha imas i one kao male copere i male kroserice
Jebao bi sa tim lagano da imas 15 godina

I zelja za povremenom voznjom ce te proci brzo, posebno kad uvidis nuspojave te kubikaze preko 60kmh, kao sto su sirenje cmara usljed vibracija itd

Bas me interesuje jel se i dalje zene devojke klinke itd pale na motore haha, one verovatno ni ne znaju koliko je koji kubika, gledaju velicinu boju i procene po izgledu tu i tamo koje je godiste, nisam bas siguran da li je u stanju averidz devojka da napravi razliku izmedju motora od 1k evra o onog od 7k evra, ali za ovaj bi sigurno kontale da je kopija neka kineska za midzete

Scena neka klinka od 16 god me pita da je bacim do kuce, pod jedan jedva sednemo oboje, pod dva ne moze da nas povuce jedva krenemo, pod tri ja dam gas do daske ono ide 50km na sat jedva uzbrdo, vibriraju nam dupeta, zvuk uzasan, ona se smeje i kaze “ovo ima zvuk ko tomos apenac mog tata hahaha” ja pustam suzu musku najtezu, kacim na oglase isti dan u pola cene, javlja se lik da kupi sinu od 15 godina, puni 16 za mesec dana pa dok ne polozi za A da ima

Hvala vam prijatelji sto ste me odvratili od kupovine ovog motorica

Mi smo ko klinci navatali od nekoga onaj motorcic kao mala zujka, uvatili tu neku livadu iza kraja i leteli dok ga nismo totalno razvalili, imale i neke skakaonice, ne znam kako neko nije izginuo, a cuo se ko da slece flota falkona

Inace skuteri nisu samo za devojcice

https://amp.ibtimes.co.uk/mafia-wars-caught-camera-camorra-gunmen-bring-terror-naples-streets-1493385

Od skutera samo Burgman

skuter najjaca stvar izmisljena za ovakvo vreme, kad treba negde nabrzaka da skoknes, a ne da ti se kolima jer je guzva nema se gde parkirati, neces valjda peske ili busom po suncu

Je l postoje one bele sijalice za farove. Ne zanima me pederaj i ksenoni i to. Nego obična sijalica da svetli belo, čini mi se da baca bolje svetlo.

Ako je to dozvoljeno po zakonu našemu

Mislim postoji, zato i pitam. Nego da je samo sijalica umesto onicne h7.

Ili uvek moraju ksenoni i te.picke materine.

Ne mora, led moŽe. Sijalica se bode bez peripetije
Tj sijalica koja ima svoj hladnjak
Izguglaj