Prijava

jest za male pare, ali sam odustao ipak.
ipak ću drkam svog fokusa još neko vreme, odlično se slažemo već 4 godine

Jeftina je zato sto cijena pada krntijama, sta mislis zasto se prodaju po 600-700e?

1.9dci konstrukcijsku manu ima sa radilicom, prolupa iz cista mira. Dalje turbina ne traje dugo, a kad crkne povuce ulje dobije turazu i istopi klipove.
Mjenjac je 6 brzina, lezajevi odlaze
Trap je goli kurac, ako je na 17-ice rasturices ga dok kazes keks
Plastike unutra zvacu, cvile, tapaciri se rastegnu
Elektronika nikakva, senzori, moduli, sve bukvalno. Vuce struju precesto. Pali se na karticu, citac kartice crkava isto npr.

Prednost je sto je tada bila najbezbjednija u klasi

Fokus>>laguna

Samo za brata Bohora
https://i.postimg.cc/Sxpvr6h0/man.jpg

Reci kad si zadnji put vidio ovo

Ju. Pa sličan sam video pre 20 godina tipa
Reci spadne poklopac filtera vazduha haha
Prednji točak digne prašine i ne treba više od 300 metara da karika nema više
Pre le po

B klasa Mercedes. Uzeo bih nekog benzinca jer mi privatni auto uglavnom stoji ispred zgrade, upalim ga jednom mesečno i kad se ide na more.

Vrijedi li da se uzima to auto, onaj bih do 2012god sto se pravio.

Vrhunsko auto za tebe, tačno je tilmomobil

Nerealno kako obozavam tilma koji svake godine kupuje po mercedesa da mu stoji pred zgradom

Prelepost jebiga
Nikako da ispišem za Hondu
Ja pojma nisam imao kako to funkcioniše
Neki momak mi je objasnio da ima po 2 brega na bregastoj koji se ukljucuju da rade kad predje 4 k zato se ponaša kao da nema kraj ne napinje se motor i prima gas bez rupe kao da ima varijator jebeni
To je Bmw probao sa vanusima da šteluje paljenje u minus al se nije pokazalo kao dobro, tj jeste al kad se pokvari nema da se ušteluje.
U glavnom ide kao formula udoban vrh za tu veličinu auto i jedinu manu što ima kad je siluješ oće da izbaci dupe
Nove su gume i amortizeri itd nije do toga

GTD
Nerealno kako obozavam tilma koji svake godine kupuje po mercedesa da mu stoji pred zgradom

Pa moram da imam privatni auto za na more jbg. I meni žao što stoji ispred zgrade, al u njega ne ide gorivo za dž. Xd

jel samo za na more?

Ma kenjam, al odemo par puta i do Skobanje, par puta do Sofije, Skoplje. Al uglavnom skapava ispred zgrade. Da je samo more uzeo bih rentakar.

Nego, neki klinac 3-4 noći zaredom divlja bulevarom kod DIS-a, 19god, kupio mu tata audija. Sinoć proklizao i sleteo na stazu za pešake, ubio dvoje ljudi, a tu devojku pišu da je bacio preko ograde vodovoda, koji je pored jbt.

E do kurca, nije žena neko neko dete od 12godina, nego imao dugu kosu pa pomešali.

Vuk Karadźić primenio je Adelungovo pravilo po kome svako slovo odgovara jednom glasu.

Kakve destinacije, jahahah ukocio sam se kao otrovan pacov... To su ti bugarski geni, naravno da ce zapucati u Skoplje gde je kompletan rucak za petoro 3 evra, ili u Sofiju, gde, ono... Zamisli da si osudjen da se druzis sa cilmom i cilmoidnim lobanjama

Da je do Bergasa. Elem, sto kaze Bohor, prst u dupe pa VAJDICA