Prijava

Ali sto da trosis vreme kad EEE JEBACINA EE SEKS EE
https://youtu.be/y8HEZ-x4-_w

Sprdam se, Tilmo. Naravno da je u 21. vijeku auto potreba. Neces valjda sjutra voziti zenu i djecu da sjede jedni po drugima u polu majmunari.

Tog mercedesa kad je u pitanju taj motor uzmi manuelni mjenjac. Mada vec sam ti rekao za tebe sta je pravo a to je neki estetski nabudzeni dizelas starije generacije u koji ces sipati firmino gorivo ili loz ili transformatorsko ulje i trajace ti 100 godina.

ovakav motor vozi Naomi Watts u Eastern Promises https://www.imdb.com/title/tt0765443/?ref_=ttmi_tt
samo modifikovana verzija nema korpu. Vredi pogledati i nju i mašinu.

Vrijedi sve pogledati, i ona i Mortensen prejaki u filmu

Poslusati seltika jbg ima ukus kad je picka u pitanju, bez zajebancije

Pasat 8 2.0bi-tdi nudi mi se kljuc za kljuc, mozda uzmem. 3 godine mlajdi, jaci motor, dsg i 4motion bile bi prednosti, ostalo nije u prednosti jbg

burazer baš juče kupio golfa 4, 1.6 benz, sve radi, sve ful, čak i dobro očuvan fizički za avto tar 20 godina, prešli oko 40km testirali smo u normalnoj vožnji i sve delovalo ok.
evo danas menjač oće samo u prvu, nema rikverc, nema ostalih brzina, samo prva, bilo koji položaj da se postavi, samo prva lol iako mu je hod u pravom položaju za tu brzinu. Onako, malčice je labavija šipka menjača nego uobičajeno, kapiram da je problem tamo negde u jabučici onoj dole.
a može i savet neki, nije problem

Ne rece mi kako se tvoj profesor ponasao prema ucenicima i ucenicama.

nikad nećemo to da saznamo, blokirao sam u sećanju jbg

Stisneš palčeve i moliš Boga da je viljuška otišla xD

Da, ta jabučica da se razglavio
Vrv i jeste jer nije moguće da mogu i sve

sređeno.
spona neka dole najoobičnije govno jedno od 10cm kod kvačila koja ga povezuje s menjačem iskočila iz zglobne jabučice, više smo vreemena potrošili guglajući problem nego što smo se ''pomučili'' da rešimo kvar.

Бохор
Prelepost jebiga
Nikako da ispišem za Hondu
Ja pojma nisam imao kako to funkcioniše
Neki momak mi je objasnio da ima po 2 brega na bregastoj koji se ukljucuju da rade kad predje 4 k zato se ponaša kao da nema kraj ne napinje se motor i prima gas bez rupe kao da ima varijator jebeni
To je Bmw probao sa vanusima da šteluje paljenje u minus al se nije pokazalo kao dobro, tj jeste al kad se pokvari nema da se ušteluje.
U glavnom ide kao formula udoban vrh za tu veličinu auto i jedinu manu što ima kad je siluješ oće da izbaci dupe
Nove su gume i amortizeri itd nije do toga

Ovo tek vidim zatrpali ste jako koristan komentar
Inace i tojota npr vanusov sistem koristi, vvti se zove

Jeste honda to ugradjuje bas dugo, tipa 30+ godina ta fora. Vtec se zovu sa varijabilnom bregastom. Tj nekad su se zvali, sad ne znam da li radi obicne sohc ili samo vtec u sivika. Uglavnom jako pametna stvar jbg i snaga i niza potrosnja zavisno kako vozis. Malo trosi za tu snagu ali realno plin bi mu valjao. Sad tu vidi koji ces uredjaj. Zbog siceva ventila ranije su stavljali flashlube aditiv radi dodatnog podmazivanja. Ali su se pojvili sistemi dje nije neophodan itd

Zvanicno golf prestaje da se prodaju u Americi. Tuzan sam zbog nase brace tamo jako :(

Skroz ili ide pod drugim nazivom?

Samo gti i r ostaju. Takvo trziste, kontra od nas. Golf nema prodaju a dzeta najprodavanije evropsko auto tamo

pa golf valjda tami nikad nije ni imao neku prodaju, i od pocetka bio maltene auto za sprdnju, ko jugo.

nisam siguran al golf 1 mi se cini da je bio brendiran kao golf rabbit

ustvari nikad se nije ni prodavao kao golf nego kao folksvagen zeka

folksvagen zeka GTI od 250ks :)