Prijava

Jbni celtov biznis nub plan.

Fali mi Tibor Vaci

Celte nije nešto lep al je bolji dosta od B klase Mercedesa kome i treba da bude konkurent
Koji motor ima?

Caro napuši se kurca malo zato što vređaš Gtda

Pička ti materina bezobrazna

Ovo je nezamislivo nama ali je za metropole poput Berlina izvodivo i realno. Imaju druge prevozne sisteme (s bahn u bahn), taxi kurce palce.

Danas u Eu imas gradove u ciju gradsku jezgru ne mozes doci automobilom mada je ovaj koncept izuzimanja automobilla u potpunosti malo kompleksiji ali ipak moguc i izvodiv.

Lol autofraj kakav bmw 2,2 brejn atak

Jel vredi zatvaranje i gašenje egr i kolko utiče na gasove odnosno el prolazi tehnički po novom ako uzmemo u obzir da je motor ok?
Dizel euro 3 u pitanju

Moze bez egr ventila provereno na tehnickom po novom. Jos ne drkaju za to al mora svaka sijalica da ti radi bas svaka, zadnji brisac mora da sljaka, obavezna sva ona sranja u gepeku plus prva pomoc sa rokom trajanja.

Ma ok mi to sve, registrovan po novom nema tu problema, izduvni gasovi zadovoljavaju standard.
Egr bih da zatvorim da dobijem malo na odzivu ako može

To je staro auto, a oni mjere zacrnjenje. Tako da ce rezultat bez egr-a biti i bolji.

Hahaha Plidu danas u Becu mozes da parkiras u samom centru grada. Tipa parkinga imaju za stanare vise nego mi. Druga prica je da te destimulisu da za krace relacije ides autom.
Inace bilo je kasnije da je lazna vijest. Moderna porodica bez makar jednog auta, pa nemoguce jbg.

Oduševljavanje prevoznim sredstvima, osobina je kmetova.

Zašto su ove Vectre C uslovno rečeno jeftine, ima ih za 1200-1800€, 03-06. godište, bilo dizel ili benzin (+ plin)? Lepo izgledaju, modernijeg dizajna za to godište, udobne rekao bih, bar one očuvanije u kojima sam se vozio. Prava limuzina. Šta im mana, osim što je Opel ipak u pitanju jbg.

GTD
To je staro auto

Stari/star* auto, auto je skraćeno od automobil, a to je imenica muškog roda, TAJ automobil, ne TO automobil.

Da je meni da me ljubi Bina
na livadi pokraj starog mlina
i da mi je iz Dervente Mara
nije bitno sto je Mara stara

Ref. 2x
Stara koka od ceters dvije
kao staro auto se grije

Molim lepo