Prijava

Jos da je kabrio pa da i ima nekog smeka

Ne secam se da je safran ikad bio imalo popularan

Nekabrio > kabrio i sto se tice izgleda a i bezbednosti, plus je dziberski

Za picku picka, tako se zalomilo

Dosao sam samo da kazem da novi Pezo 5008 (dobro ne bas novi, od 2017) enterijer jebe, i to kazem kao neko ko apsolutno mrzi moderne enterijere u kolima, tacskrinove i sve te kurce, znaci sve ono sto rade Mercedes, BMW i Audi sa svojim enterijerima u novim kolima ne vrijedi po picke ladne vode, jedan Peugeot im je odradio golden shower

Žope vazda bila dobra kola, šta se čudiš.

Dok ovo ne konfirmuje vozac golfa nista ne verujem

Neki novi info iskocio da ce kinezare zgaze trziste elektricnih automobila, koliko je realno da ce evropski proizvodjaci do 2030 preci full na elektriku ima kinezi jos jednom da ih izjebu

Eo da konfirmujem, francuzi jako lijepe enterijere imaju zadnjih godina. Mujo, javi se kad se provozas ili te provozaju u DS4 pa naviše klasama , tek ces onda vidjeti sta je futuristic interior hehe

za autobuse znam, jebu kineski elektricni. za automobile nemam pojma al nisu vise ni kinezi tolka zajebancija.

imaju tipa 10 god prednosti u razvoju u odnosu na ostatak sveta sa elektricnim busevima.

jeste kinesko al autobus cena/kvalitet neuoporedivo bolji kineski trenutno od bilo cega na trzistu ovde u evropi. prodaju se ne toliko puno mislim samo zato jer i dalje drzave daju pare za elektrifikaciju, pa uslovi budu da kupuju te i te autobuse, al mislim da je to jedini razlog.

evo recimo
https://en.byd.com/news/byd-lands-europes-largest-ever-electric-bus-order/

kinezi. mercedes npr ne bi mogo za 5 god da izbaci sad 260 elektricna autobusa, kako im ide sa tim.

Kinezi ubili evropljane s elektricnim vozilima pa ovi sad okrenuli pricu kao “rano je jos za elektricna vozila trebali bi sacekati 2030 da pocnemo sa primjenom zakona o ukidanju sus motora” common zeleni L

looool plidu golfista limenkar kmeeee

U mass produkciji nema niko sansu nikakvu vs kina

U usa vec kmece na sve strane, jbg oces planetu prebacis na elektriku, nudis aute od 30-60k, pozatvaras nuklearke i sta ocekujes bukv da ce evropljani ostnu imuni na modele od 8-12k

Ja sam protivnik elektricnih motora i vozila da se odmah razumijemo meni je to gadno i trosicu fosilna goriva do zadnjeg ali procitali su svi evropske zelene agende i da su ih azijati prejebali evo ne moramo kineze gledati i hyundai je bolje sve to izveo, o japancima da ne govorimo imali su priusa prije 20 godina lol kod evropljana se jos vw samo drzi sa ID modelima, bemveov i3 pao kurcu za uši na zapadu ih imas za 8k lol

Ima elektrika prednosti tipa snaga vozila, ne moras male velike servise radis svako malo menjas ulje, tih rad, smanjeno zagadjenje samog vozila (nacin na koji se puni pod znakom pitanja), dosta jeftinija voznja u odnosu na klasiku nekoliko puta

Minusi: drkancija oko punjenja i koliko ti jos oStAlo ko na mobilnom, drkancija na duzim putevima i pravljenje ciljanih pauza u trajanju od sat dva i dal ima slobodno mesto, mogucnost da se samozapalis ocas posla.

Bas me zanima gde ce se na dnevnoj bazi dopunjuju likovi koji zive u zgradama ima predju na trotinete i bajkove bukv ako bude full zabrana konvencionalnih motora

I glavno pitanje koliko kosta zamenska baterija kad ova popusi

Nznm brt dok se bude moglo voziću klasičnog atmosferca 1.8 ili 2.0

Eee kurca sve zavisi koliko ce agenda biti efikasna na srecu ovde ce ljudi moci da se grbave bar jos 20-30 godina duze, ionako im sluzimo kao trziste za uvaljivanje polovnjaka