Automobilizam

  1. Hezno ubaci 3-4 ortaka u kola za vknd i krenu u izlazak auto pocne da kaslje, e hezno sta je ovo daj malo gasa brt

    hezno jede ga blam: khm khm malo je slabiji al zato malo trosi i smesna je cena registracije

  2. Zamenjeno kvacilo i turbina poklanjam ti je za 1500 veruj mi hezno, znaci ovako te molim najbolji odnos cene i kvaliteta pa sto ne uzmes moju alfu? Evo ja sam je uzeo i nisam se pokajao

  3. Ma on je mlad vozac za prvo auto moze i da ne ide i da se kvari i da trosi svakako je to samo koliko da premosti do neceg jaceg i ozbiljnijeg. Cim se uozbilji nemoj da gleda ispod 80kw to mu je moj savjet.

  4. Jbg zavisi i na cemu je polagao i sta je vozio u medjuvremenu, koliko je tacan budzet u brucu i neke preferencije ne mogu ovako da radim

  5. Moraće 2 godine da nosi ono P kao
    POČETNIK
    I ispod 80kw

  6. Mozda ne, hezno je crnogorac tako? Mozda nemaju taj glupi zakon

  7. A, pa onda onaj opel kadet sa znakom bmw da ne kažem kompakt

  8. Opel kadett moj prvi auto, ubiste me nostalgijom veceras :((((

  9. Nije crnogorac nego iz crne gore znaci moze i nesto rusko

  10. @hezno
    https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/23469064/citroen-xsara-14vtr-55-kw?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0
    Moj sin je sličnog vozio s probnom vozačkom prve tri-četiri godine. Dovoljno startan a udoban. Održavanje jeftino. I obavezno benzinac, dizel je tromiji dosta.

  11. Nadam se da heznov cale malo vise respektuje heznoa na sta ovo lici brateeee :)

  12. @cara
    Pa neće mu služiti za kurčenje nego da stekne iskustvo u vožnji. Garantujem da je udobniji, startniji i u svakom pogledu bolji za vožnju i od punta i od pežoa 206 koji su se ovde najviše nudili.

    A ako hoće da se kurči, onda se ne spominje skroman budžet.

  13. Vrh ove Xsare, dodje mi ja da je kupim, ovo skoro pa dzaba

  14. Nadam se da heznov cale malo vise respektuje heznoa na sta ovo lici brateeee :)

    u pravu si brt, jbt sta kacite ovo decku da vozi.

    pogledaj ovo, odlican auto za pocetnika:
    https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/23449940/porsche-panamera-4s

  15. Može i ova ksara ok skroz, samo da malo jači notor ima i bombonica

  16. Ima i benzinaca od 1,6, snaga 80 kw, taman na gornjoj granici za probnu vozačku.

  17. Ma za 900 eura da je na pedale nije loše, jbt cari telefon košta toliko polovan

  18. Imam osjecaj da je celt zapikao ovu panameru ali jebe ga benzin

  19. Nakon ovoliko komentara, hezno sigurno jebe dan kad je naucio voziti uopste