Automobilizam

  1. Jbg svako ovde govori o sebi to je sustina a ti henzo odluci oces da se secas da si prva kola uzeo ko papak zato sto je JefTinO i mAlO trOsI i izgledao ko debil ili si od starta resio da budes dingospow i da te to prati ostatak karijere dobrostojece dingospodstwo.

    Biti sirotilja je stvar stava i odluke a ne kojekakvih okolnosti gledano kroz duzi period. Bracki savet a ti vidi sta ti je ciniti

  2. Predlozi su tu
    Ladno bih kupio ovu xsaru samo da ima 4 vrata

  3. Bukv situacija je od starta da budes na skeneru sirotilja papak bez stila vs sirotinja pocetnik al decko uliva poverenje vidi se da ima cilj traga za necim u lajfu, biraj jbg

  4. To se bukv vidi i na celtu, nije imao lovu vrv terao neko pregovno u srb posle otisao napolje zaradio para i umesto da vozi neko gospocko auto on ode kupi kola koja podsecaju na usisivac sa bmw znakom i za to da solidne novce, stvar stava bukv

    *nije sve u parama

  5. Brt to je prvi lični auto nije bitno kolko sad vredi u evrima, dal je serotilja ili nobles bitna je ta početna zajebancija s društvom, ide se sad negde dalje istražuje se, ushićenje, prva frka, onaj osećaj slobode kad ne zavisiš od drugog za prevoz, ma idi bre isti filing sam imo ko kad ćale doneo u kuću vhs

  6. Brate, vozis multiplu

    Edit: @cara

  7. Hahaha kako se prihvatila ta spika da cara vozi multiplu, ja se sjecam da sam nesto inicirao djelimicno jer cara nije htio da nam kaze sta vozi on dok je kritikovao celtov bmw pa kao vozi multiplu vjv (jer je najruznije auto) ali ne znam, mozda je cara neki reli drajver s ozbiljnom zujalicom

  8. ja, da budem najiskreniji uglavnom vozim biciklu ili nista. eto tako zivim

  9. Cara na početku da neke baš sirotinjske predloge (panda, seićento), a onda pređe na realnije varijante (pežo 206 kupe). Onda mu postane dosadno pa počne da troluje sve, uključujući i sebe.

  10. Vozio sam multiplu neko krace vreme da ne bude zabune, doduse nije bio moj auto al sam seo par puta bukv trebala mi nesto jer ima kuku uzeo od rodjaka

    Bukv sam hteo henzou da ukazem da nije to samo limenka koja vozi sa tacke a na tacku b nego i gradis neki imidz

  11. Bulg i dalje sam za tog pezoa, za mladog momka odlicna fora da bude FaCa u svojoj generaciji uzme neki malo neobicniji auto a ne klasik limenku, bar bi ja svom sinu tako nesto namestio ako vec pricamo o cifri od 1,2k

  12. sta vozis sad caro? nemoj si picka nego kazi iskreno

  13. Tri auta imam ukuci trenutno, alfa 159 se trenutno vozi sportwagon opcija eto, taj je najlepsi imam jos jedan reno karavan i jos jedan mali gracki auto isto reno

  14. ajde bre brate ti me zajebavas a sve karavane vozis da ima mesta materijal da se ubaci unutra.

    daj jbt, alfa karavan.

  15. sportwagon, cuj. sport. mene si naso prozivas

  16. Lepsa je ta verzija od klasicne mojne kenjas nemas pojma, jos sa 17icama ajde stavi na desktop taj tvoj vacuum dryer vs ovo nemoj da se zajebavamo ovde

  17. Napravi uporedne slike da vidimo sta je lepsi auto

  18. Cara Alfista, tose nisam nado

  19. brate, meni za moj auto bilo bitno unutra da ima sve sto pomislis da ima + udobno. od spolja ok, da ne izgleda ko multipla i ok.

    https://www.goodwood.com/globalassets/.road--racing/road/test/2018/november/bmw-2-series-gran-tourer/bmw_2_series_gran_tourer_20111815.jpg?crop=(0,0,2600,1463)&width=800

    ovakav isti imam. nije bas tolko neprijatno za oko, jbt. lici na neki mix suv/hatchback, samo sto unutra golem prostor ima.

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.