Prijava

A celt video predloge auta pa kao sarkazam na modele izbacio nekog porsea fazon sta nudite decku evo predlozite mu porsea bice adekvatno, oooo sirotiljo napusti nam levu hemisferu pls

Hezno kao onaj Thazz Dog kad se ispovjedio da je u depresiji pa svi skocili da mu pomognu, nema covjeka svi se zabrinuli a on se pojavio nakon 11 dana u fazonu “aukurac sta ispisaste, procitam nekad poyy”

Cekam henzov odgovor: e ne mogu sa moba odgovaram sta ste ovako zapeli evo odgovaram uskoro bukv

xaxaxa usta vas jebem ja i zaboravio da sam pitao vi me ovde zasuli sa 10 strana komentara, mada iskreno bolje ste mi rekli nego svi uživo koje sam pitao. neiskusno sam zaboravio da pomenem da živim na 1000m nadmorske visine, nemam pojma o autima i kod nas nema probna vozačka i te pizde materine ne znam kakve vi restrikcije imate. kad sam bijo mali imali smo klia i rekli smo nikad više francusko ništa kupiti nećemo, punta smo isto imali bio ok. jesu ovi vaši prvi predlozi šmekerica, pežo alfa ovo ono ali ne bih ni da mi se pretvori u gutač para baš. kasnije šta ste izbacivali ima ponešto fino da se probere. hvala svima na predlozima. budžet inače oko 2000 nisam baš uboga sirotilja mada što manje potrošim na auto to ću više na kurve u njemu jelte

Mazda 3 ili grande punto

Yarisa nekog do 2k to se ne kvari

Opet me cara prozvao, a sam je u početku predlagao sirotinjska auta. Ja video predlaže se punto, korsa, 206, panda, pa reko ajde da predložim nešto u toj klasi, ali malo bolje.

Uostalom, upravo ta xsara je proslavila Sebastijana Leba, najboljeg reli vozača svih vremena tako da ti je to provereno. A još mu ostane hiljadarka za kurve.

Pa kad decku predlazes macku u dzaku, u najmanju ruku sumnjiv je auto od 0,8k ako hoce xsaru nek gleda do 2k jbg

Samo Tesla, braćelka. Cupi vole ovakve modele, plus čuvaš okolišče https://www.tesla.com/modely

Ma nisam ja konkretno taj predložio, nego kao primer, prvi mi iskočio kad sam ukucao u pretragu. A pošto u CG nema ograničenja po pitanju snage, može da gleda i jače motore.

jbg ne mogu to iz Srbije uzimati ali vidiš može da se nađe. probaću baš yaris da nađem ovuda ako budem mogao

Gtd ako si tu postavio bih ti jednu sliku
Kupio sam kola

brate sve sve ali ovo bez cajgera iza volana kao ovaj yaris i slični zrikavci pa makar se nikad ne pokvarili to nikako ne bih mogao da kupim. kao i ove nove sa sterilitetom skrinove. Može digitalno al cajgeri mora da postoje bajo

Sta si uzeo bohore daj da vidimo mora da je neki nabudzeni

F A U V E
A
U
V
E

Ma kakav yaris, toyote male se guzvaju kao papir u udesu jer su gola plastika

Ma sta ja serem zguzvaces se u svakom malom autu, oprezno u svakom slucaju hezno