Automobilizam

  1. https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/23259333/mazda-3-14pliin

    Eo npr ok kinta za skroz korektan auto

    Ne mora ni tng da ima eo bombonica autić

  2. Ček ček uzeo si Alfu brate?

  3. Gledao sam do 1,5k nisam teo prezaduzim henzoa jbg ako je opcija do 2k moze kupi sta oce

    Ček ček uzeo si Alfu brate?

    davnih dana dok je bila auto sad je postala 147 za sirotilju

  4. Al dobar ovaj crveni jedino ga boja malo jebe

  5. Posto imamo sukobe misljenja i razlicite stavove, ne zaustavljajte se na hezno cifri, dajte predloge sta je po vama najbolje do 5k do 10k do 15k do 20k itd, stalno se polemise o tome po ostatku domaceg interneta, a mi ovde nista, red je da se i to vidi

  6. Mnogo si veliki opseg dao.

    Auto od 5k i od 10k druga dimenzija.

  7. Bukvalno stara B klasa mercedes i novija B klasa. Nebo i zemlja.

  8. Bukvalno treba u euro, šta kupiti za 5k, šta za 8k, šta za 10k.

  9. Zato i kazem, ne treba meni predlog licno, ne kupujem nista sad, nego da vidimo celt vs cara i ostale sukobe na temu skupljih auta, a mozda i pomogne nekom random citaocu

  10. Hezno ce na kraju uzeti Cayenne Turbo GT, hezno be like: jepse sirotiljo kud vas ista pitah

  11. Ko jednom sedne u puntaru ostaje puntahija dokraja zivota, samo nek bezi od takvih stvari

  12. Haha puntahija kabadahija

  13. To ti brackka firma, vozis italijana treba da rispektujes fiat

  14. Uostalom, taj 1.9JTD (ili 2.4) u sportwagonu ti je od FIATA, daj malo postovanja

  15. Modz punto italija kace kadze puntac misli se na z10

  16. Za 2k ima i grande punto

  17. Za henzoa do 2,5k varijanta

    https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/23347356/opel-tigra

    Obj nije rekao pocetnu cifru, mozda je mislio budzet od 3-5k, sta bi uzeli za prvo auto pitao je a ne prvo auto za soma jura lol

  18. Hezno daj okvirno cifru pa da konačno otvorimo temu

  19. Ne verujem da je mislio prvo auto/najjeftinije moguce auto, naznacio bi jbg, samo mi isfilmovali sirotiljski koncept ooooo sirotiljetino

  20. Rekao je relativno mali budzet a ne najjeftinije moguce, sad jbg podsvesno svi na temi ispali sirotilja sa predlozima i shvatanjem pojma relativno malenog budzeta

    Bulg izbacivo aute od 800jura looool

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.