Automobilizam

  1. Opel Suza je stabilnija i mekša od njega koliko očeš. U rangu su, eto. Brate naravno da sam probao, ja ne pričam stvari napamet posebno kad pljujem, dobro se uverim. Kad uđem u neku iole jaču krivinu sa golfom imam utisak da ću da se u pola krivine početi vrteti ko na rignišpilu. Sa 50 vratim na 30 i polako, što je sigurno sigurno je.

  2. Aj' bježi trolu majke ti :)

    Pazl, kupi tomos.

  3. Da ponovim pitanje pošto me bohor poslao na prethodnu stranicu:

    GTD, kako se razumiješ u motore? Mislim u motore kao prevozna sredstva, ne kao dijelove istih.
    Isto bi me zanimalo koju vespu preporučuješ da uzmem onako solidnu polovnu do 600 jevreja i ako bih pazario motor od 125 kubika, kol'ko bi preporučio da izdvojim za neki polovan najviše? Ja sam mislio da idem do nešto manje od 1500 ako bih se odlučio na to ali je problem što sam visok 226 cm pa ću najvjerovatije morati čopera a ne znam da li je to dovoljno novca za pomenuti.

    Isto, pošto sam čuo da si ti takođe visok čovjek, zanimalo bi me da li znaš neki automobil koji ima onaj šiber pomjeren ulijevo da mogu da izvadim glavu kroz njega dok vozim jer sam poguren i kad vozim sa zadnjeg sjedišta.

  4. Pazl, kupi tomos.

  5. ЈЕБУ ТЕ ГТД НЕМОЈ ДА СЕ ПРИМАШ ПОЗДРАВ ОД ТВОГ ДРУГА АЈАХА И ЗА СВЕ ТВОЈЕ У НИКШИЋ

  6. Prdavca? Sviđeo mi se jedan što podsjeća pomalo na čoper ali je nekako preuzak.
    Inače, ovo za kola? Može li se kako šiber pomjeriti u stranu?

  7. ko hoće da upozna pola mehaničara u gradu nek kupi golva 1...teško govno od auta...imala ga komšinica, više je išla peške nego sa njim...malo malo pa ga kvrcne negde, e jebem ti auto...e sad, dvojka je verovatno bolja od keca, al baš toliko...ne znam

  8. Kako ti je trolovanje bolno, ka' kad bih izbio oči boli koliko je očigledno.

    Što se tiče boskera, ukoliko ne troluje:

    Da napišem malo o ležanju auta iz tog perioda.
    Mislim da najbolje od njih leži suza, ali je jebeno niska (nijesam ekstremno testirao ležanje, jer nije bila moja). Ali kad suzu podigneš, na visinu golfa (ili nekog drugog auta), golf (odnosno drugo auto) leži bolje od nje. Jebeš ga, tako dizajnirana.
    Što se tiče samare, klasično kao lada. Jednom sam sa puta širine 3 metra, pregledna krivina, nema nikog iz suprotnog smjera (inače golfom tuda prolazim 50km/h bez problema) samarom pri 50-60km/h slećeo. Dobro je bilo što je sve ravno, ali ta livada na kojoj sam završio (imao sam možda 18-19 godina) je malo "upala", a bilo jutro i rosa, pa sam se o čudu zabavio da izvučem na cestu. Eh, to su bila vremena.

    Mislim da je golf što se tiče visine/stabilnosti najjači u klasi, bar od auta što sam probao (nijesam recimo Deltu).

  9. Ukoliko nijesi, odgovor ti je gore. Sve me više bača u sumLJu...

  10. Vidi druže, Boxer je ovde i znaš moje mišljenje o golfu. Ima samo izdržljivost i bukvalno ništa više. Kroz svaku krivinu koju ti prođeš ja prolazim sa mojim autom 50 na sat više ili bilo kojim negolfom u rangu za 30. Ako ćeš realno, ako nećeš jbg spavaj u njemu ali to ne menja ništa apsolutno.

  11. Eskort, samara, suza, 309?
    Ako prođeš suzom preko 20km/h brže nego što ja pređem golfom dam ti Pasata. Isto važi i ako prođeš samarom, eskortom ili 309-kom brže nego što ćeš preći mojim golfom (ne važi za sportske verzije).
    Ako ovo ozbiljno misliš, sve me više bacaš u sumnju da troluješ, što mi izgleda, nažalost, kao finalna konstatacija.

  12. Nego, zanima me jedno. Nemojte da se smejete jer sam ozbiljan.

    Jeste li ikada sedeli sami u mraku i drkali na zadnjem sedištu al onako u divljini negde?

  13. ја сам мојега голфа два продао јер га нисмо могли више чистити од сперме, стара мајка ми добила реуму од ладне воде

  14. Samaraom lagano i Suzom, ostalo ne znam nisam vozio neću da preterujem. Reciprocitet uzmi ako ovako ne možeš da skapiraš koliko su udobniji toliko su stabilniji. BAr ova moja Samara što sam imao. I nemoj da se vadiš na trol kad ti neko činjenicama veže ruke. Brate Golf ti je kako da kažem, traktor ako me razumeš. Dizel motor će da udari 500 000 i to mu je jedina svetla tačka. Za tih 500 000 ćeš da zameniš 3 enterijera jer nekošta kurcu 2 para sedišta vozačevo možda i treće, kolica bravica i korpu onu kukuruzaru ležajeva pod uslovom da dotežeš postojeće pošto na Golfu mogu da se dotegnu. Ako ne onda i više od ove korpe gorepomenute.

  15. Ne vadim se na trol, nego ne vjerujem da neko pri čistoj svijesti može da napiše toliku glupost. Ne važi to koliko udobnije i duže toliko i stabilnije baš uvijek. Ja niđe nijesam reka' da je fabrička suza nestabilnija od fabričke dvojke...

  16. znaš koliko sam samo ulepljenih jambolija izbacio iz svoje dvojke...

  17. ali je problem što sam visok 226 cm

    АХАХАХАХА Врањеш

    Jeste li ikada sedeli sami u mraku i drkali na zadnjem sedištu al onako u divljini negde?

    Нажалост, само у граду.

  18. Ja niđe nijesam reka' da je fabrička suza nestabilnija od fabričke dvojke...

    Pa baš naprotiv, stabilnija je koliko oćeš samo ti nećeš da priznaš to ne znam iz kog razloga. Al dobro valjda ne bi osvanuo kad bi bio realan.

  19. Ja niđe nijesam reka' da je fabrička suza nestabilnija od fabričke dvojke...

    Brate jesi ti isto naš vamo? Mislim Crnogorac...

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.