Automobilizam

  1. Hvala care, probaću sutra da se zezam sa tim.

  2. Pričvršćene su šarafima. Korisne su, manje se kola prljaju, ne bačaju blato i po kiši ne smetaš drugim vozačima. Npr. meni je golf svaki dan nazad prljav ka' reli da vozim.

    ALI ČIM OVLAŽI KLIZAV JE U TRI LIJEPE PIČKE MATERINE!

    E to i 'vamo. Ne smiješ svuđe autobusom ako pa'ne kišica.

  3. probaću sutra da se zezam sa tim

    Ja mislim da ih možeš skinuti i bez skidanja točka.

  4. Znam da su korisne te zavesice, ali mi auto tako izgleda penzionerski sa njima.

  5. E to jes', zato ih ni ja nemam.
    Kad razmislim, može bit' i da su zadnje pričvršćene samo žabicama. Provjeri u svakom slučaju.

  6. Primetio sam neke w124 na prednjim krilima, iza migavaca, imaju 4-5 zareza, jedan ispod drugog, u duzini od 10ak cm. Sa njima deluju malo zajebanije i ranije sam mislio da to imaju samo neke sportskije verzije, ali ipak ne.. Sta je ono i cemu sluzi?

  7. Znaci skrge imaju samo td? Zasto? Treba im veci dotok vazduha?

  8. Vuku hladniji vazduh, ako se dobro sjećam.

  9. Kad sam se raspitivao, za Vektru b je bilo oko 130 eura.

  10. Pa razmisljao sam nesto imam nesto u steku, prodam hyundai 05god i treba mi oko 2 meseca da zaradim za neku trojku e49 od 2000 i mladja pa gledam sta bi mogao da stavim....

  11. Nemojte angel eyes ugrađivati u auta koja ih nemaju serijski, djeluje seljački...

  12. trojku e49

    Tim kolima ne stoje loše (iako ne volim angel eyes). Sve da se odradi (montiranje, cijena farova, poliranje i još sto čuda) jedno 130 eura otprilike.

  13. Ti led znakovi i baterije što osvjetljavaju pod vrata su po meni seljačke i previše napadne.

  14. GTD brate ove godine punim 20godina i kad se skupimo na nekim parkinzima, loze se klinke na to :D

  15. I ja sam imao 20 godina, pa nijesam pravio cirkus od kola x)
    Felne, angel eyes, tamna stakla i ako imaš uslova spuštanje.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.