Automobilizam

  1. Ajde da nisi majstor kao sto kazes da jesi GTD koliko bi godisnje davao na golfa?

    Nijesam baš onaj ekspertski, samo doškolovani. Davao bih 15 eura. Ulje, gume i jelkice ne računam.
    Jebeš ga, vi prelazite oko 10 hiljada godišnje, pa ne sumnjam u to da je totalno utegnut i da vas nije ostavljao na putu.

    Могу само да замислим њушку која би дала 3000е за овог голфа. У ствари не могу.

    'Ajde da je neki vrhunski očuvan Golf, pa da čovjek kaže x)

    Pre neki dan sam za 80 km Mečkom potrošio 7 litara, a ima 500 kubika i 12 konja više.

    I očekivat' je od lađe da potroši toliko. Meni samo ne treba toliko auto, ali bih volio da ga posjedujem. Može li kod novijih generacija da se obori zadnji sic?

  2. Opet rasprava oko Golfa? C, c, c. Pa ne znam kakav da je, nek ima i 0 predjenih kilometara, nije normalno za njega dati vise od 1000, ajd 1500 evra (al bas za tog ko iz fabrike). Za ove sto su po oglasima 1000 evra plafon.

  3. Jebi ga, ljudi davaju i za Reno 5 u krš stanju po hiljadu eura, iako je tržišna cijena niža. Dok ima budala dobro je x)

  4. Ни сома више не можеш да узмеш. Не смеш. 214 пута бих пре дао тих 9 глава за енемијевог лансера него исте паре за неког голфа, таман да му се из ауспуха чује Марш на Дрину.

  5. Kako bre ne možeš soma, jes' lud? Pa meni su nudili 1800, ja sam ih odbijao. Vulu je za eskort koji se gađa banzinom i čiji su djelovi skupi ka' za Maserati lik nudio 700 eura...

  6. GTD
    Jebi ga, ljudi davaju i za Reno 5 u krš stanju po hiljadu eura, iako je tržišna cijena niža. Dok ima budala dobro je x)

    A zato postoji trziste za golf mark II

    Nijesam baš onaj ekspertski, samo doškolovani. Davao bih 15 eura. Ulje, gume i jelkice ne računam.

    I to spada pod redovnim servisom kod majstora.

    Nego jel zna neko gde mogu naci dobre melice brisaca za moj hyundai obicno kacenje? Ovi su otisli jbg stari 9 godina

  7. Pa ti si lud ako ti majstor mijenja ulje, pogotovo ako je auto starije od 15 godina. Inače, ono zavisi od kilometraže, pa još kad bih plaćao majstora za to. I žene ga znaju zamijeniti.

    Metlice u bilo koju radnju. Predviđeno je da se mijenjaju jednom u sezoni.

  8. A zato postoji trziste za golf mark II

    Kad bi ti znao koje krntije se prodavaju za 1600-1700 eura...

  9. ГТД брате, оћеш да кажеш да твој голф вреди исто као нпр ово?

    http://www.polovniautomobili.com/oglas4338378/audi_80_b4_19_tdi_dobar/

    узео сам први који сам налетео на огласима за те паре само као пример.

    1800е! GTD rly man? Rly, rly?

    За те паре узмем два Лансера, једним идем на посао другог дам Приштевцу да дрифтује и не жалим.

  10. Vrijedi kad se uzme u obzir tržište Golfa 2. Kao što napisah:

    Kad bi ti znao koje krntije se prodavaju za 1600-1700 eura...

    Duvaju na čepu, ne valjaju dizne ili turbina i vele 1800 eura. I ja da cijenim isto toliko svoja kola? E neće da može. Drugo je što ima budala da tolike pare puknu u neispravno auto. Istina, neće da osjete odsustvo turbine i što trese kad upali, jer "svaki dizel trese". I voziće ga dok ga njegova đeca ne naslijede.

    Dosta je bilo o Golfu, i mene smori x)

  11. Može li kod novijih generacija da se obori zadnji sic?

    Može, sad sam proverio.

    Osećam da je dvojka u pitanju. http://www.b92.net/automobili/razno.php?yyyy=2014&mm=01&nav_id=804402

  12. Šestica GTI x)

  13. Akde neka mi neko da raciomalni razlog zasto bi pre uzro golf 2 nego hyundai kao moj za iste pare? Hyundai ima vazdusne jastuke, klimu, servo volan, abs, el. podizace sva 4 stakla, sve pedale su mekane....

  14. А то диктира тржиште голфа двојке и домаћи менталитет.

    http://www.performance-car-guide.co.uk/images/L-Alfa-GT-8.jpg

    љубав

  15. Ne možeš porediti starije auto sa mlađim, a nijesu ni ista klasa. Mada, nikad ne bih uzeo benzinca za primarno auto.

  16. А то диктира тржиште голфа двојке и домаћи менталитет.

    A zašto bih ja davao auto ispod tržišne cijene, kad ga mogu prodati za veće pare?

  17. Eeeeeee da se u srbiji primenjuju zakoni koji su na snazi ne bi mogao da registrujes golf 2, yuga i ta govanca.......

  18. Izvini, ali po čemu je moj golf govance?
    Mehanika totalno ispravna (kvačilo malko slabije), bez trunke rđe, trap ispravan, kočnice ispravne totalno (još je teži 100kg nego što piše u saobraćajnoj, a na tehničkom gledaju odnos masa-kočenje).

  19. A zašto bih ja davao auto ispod tržišne cijene, kad ga mogu prodati za veće pare?

    Наравно, па свако би то урадио на твом месту. Није ни твоја ни моја кривица што му тржиште диктира такву цену, само кажем да је она апсолутно нереална. По мени.

  20. Mene odgovara da je takva lolo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.