Automobilizam

  1. Necu otici na dilanov koncert.

  2. О јебо вас економски факултет да вас јебо посред пичке.

    Доста ми је економије за овај јебени рок, опортунитативних трошкова и АС АД модела, неједите говна и причајте ко сав нормалан свет

  3. Nije nego 20 E. Definicija opportunity costa je vrednost sledece najbolje alternative ZA TEBE. Ali na to pitanje tacno da odgovor samo deset posto studenata, a profesor se smeska kako je mnogo pametan. U stvari ti skolski ekonomski koncepti su najobicnije sranje, neprimenljivo u RL. I budala bi video da je bolje da ode na Kleptonov koncert ako mu je svejedno, a kartu je dobio za Dz.

    Tako ti je i sa kolima. Svako radi onako kako je zadovoljan. Nekima ne smeta skupo odrzavanje i popiskuju od zadovoljstva kad ga odvezu na servis, neko voli da je jeftino i da moze sam da popravlja, neko trazi lajfstajl auto, neko masta a vozi pantale citajuci napaljivacko-seksualne baljezgarije Lidije Piroski, neko radi kako je navikao...

    Naci nacin kako da na automobilu ne izgubis novac kad na kraju (posle prodaje) podvuces crtu je umetnost za sebe.

  4. Sinuo sam eskorta sa polovnih automobila, razloga ima dva.
    I po minusu me sluzio bogovski, dok su komšije drndale i po 7-8 mladja kola 10 minuta, on pali iz prve. Druga, mnogo bitnija stvar je ta da je stric odustao od kupovine kola za njega do proleca, a pare mu stoje, tako da, reče mi ako nadjem nešto bolje, on mi odmah daje 800e za njega. Tako da, sad malo prikupim još, pa eskort ostaje u familiji

  5. Torazulu nama je FON-u kraguljka dala drugaciju definiciju. Odgovorio sam drugi koncert posto imam mogucnost da biram uzmedju 2 stvari a ti si reko da meni nije bitna cena...

  6. Опа крагујка те образује. Која си година? Си спреман за петак?

  7. Ovaj primer je dao Prof. Jose Vasquez-Cognet, sa Ilinois univerziteta, ali slobodno moze da jede govna i on. Definicija je SLEDECA NAJBOLJA ALTRNATIVA ZA TEBE, i sa te strane gledano je tacna. Glavna fora je, sto bi ti platio kartu za Dilana 20 E vise kad ti niko to ne trazi? Ali sustinski gledano, primer je tacan. Ima jos more takvih glupih, pratio sam ga dok nije presao na zakon ponude i potraznje, a onda sam ga definitivno oterao u kurac.

    Uglavno, zavrsi to, daj ispite, a onda sto pre zaboravi.:)

    Da ne spamujemo, VW FTW!!!

  8. I to sto kazes, ucim jer moram da prodjem to...

    Bugatti ide mnogo brzo

  9. Ај донт кер ПВТ

  10. Proguta mi post...
    Makaronac, dobra je fora, izgleda ka' oldtajmer, a spočetka je 90-tih.

    Slažem se da oprema nije neophodna (po meni neka nije ni poželjna). Koji kurac će nekom servo, kad vozi malo auto. Jedino bih volio da kola imaju kožu, pošto je volim.

  11. Uuuu a ja bas ne volim kozu, pogotvo leti kad onako nekim golim delom tela je pipnem a ono sve lepljivo uzas osecam se prljavo do bola. A zimi cim sednem hladna klizava. I kuci neogu da sednem na koznu sofu ako ne stavim neku prekrivku.

  12. Uuuu a ja bas ne volim kozu, pogotvo leti kad onako nekim golim delom tela je pipnem a ono sve lepljivo uzas osecam se prljavo do bola.

  13. Ne znam kakva je ta koža, ali kod mene ljeti nije naročito vruća, a imam je na sjedištima, volanu i tabli. Zimi zna kad je minus da bude hladnija, ali sam obučen ne mogu detaljnije prodajem BMW, akobogda x)

  14. Imah ponudu za Punto jedinicu (sa branikom od dvojke), ali traži da mu ja doplatim... Ja sam mu lijepo reka' da se ne javlja bez Punta i 300 eura. Kontah da uzmem nešta što će biti drndano van asfalta i ne samo od strane mene za onoliko para koliko prodam kockicu, ili uzmem u kompenzaciji.

  15. Ma 'de ćeš Puntom van asfalta, ima da te ostavi tamo.

  16. Ma može po snijegu dok je, ali da dam Bmw za Punta, neće da može. Kontam možda Golfa, pošto se nikad nijesam snjim zaglavio u snijegu. Istina, ko ga vozi zna utovarnu lopatu da zaglavi, ali valjda neće ovoga puta x)
    Bitno je da je prednji pogon ili 4X4 i da ima 4/5 vrata. Mada, ako ne pa'ne snijeg veći od metra, vjerovatno neću kupovati kola.

  17. Fali mi jedno dvije hiljade za kupovinu. Možda i nekako ako bih auto vozio samo i isključivo ja.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.