Automobilizam

  1. Aham, baš dobar, posebno kad se uzme u obzir da je samo podignuti Golf. Nego skup, majku li mu njegovu.
    Mada, nije neophodan 4X4, samo nek je prednja vuča.

  2. Перете ли ауто после зимских чаролија одоздо? И знате ли кога у Бг-у да пружа такве услуге?

  3. Auto perionice x)
    Ja perem na 5-6 dana, a poslije prvog dana mi izgleda ka' da sam reli vozio.

  4. Ма мора периона да има или канал или дизалицу а нисам скоро видео неку да има...

  5. Auto sam zadnji put oprao u novembru i ne planiram skoro

  6. Ima ih kod nas sa kanalom i stubnom. Možeš i bez dizalice, ali malo otežavajuće x)

  7. Nađoh neku u Beograd sa kanalom x)

    U sastavu preduzeća Flash & Clean, koje se bavi profesionalnim održavanjem poslovnih objekata, posluje i autoperionica Flash & Clean, koja se nalazi u ul. Braće Krsmanović 10 (ispod Brankovog mosta, pored Čorba kafea).
    Radno vreme autoperionice je svaki dan od 08 do 21 h.

    Dežurni telefon u perionici je 063 222 102

    http://flashcompany.rs/auto-perionica.html

  8. Panda 4x4 je zakon, najbolji mali terenac, bilo stare, bilo nove verzije!

  9. najbolji terenac je helikopter

  10. Хахах, ту одмах поред је и мој механичар, локал до. Додуше никад нисам прао кола ту.

  11. ja perem u samouslužnoj perionici :D
    Izadje me 200 kinti, a još i zanimljivo

  12. Јуче ишао до делта ситија са ортаковим бимером, срамота ме било ауто возити колико су се само птице посрале по њему. Дођем тамо кад се оно сетим има тамо перионица, лакше ми њих да платим него сам голубија говна да љуштим. Прање 230 динара, боли ме курац. Частио сам лика 20 динара, нека иде живот ололо

    Успут ГТД имаш ли можда идеју како да скинем блокаду радија у бимеру е39? Значи кад појачаш до неке одређене тачке када звук крене мало да шушти он аутомацки смањи? Унутра има фазон брда звучника фабричких, међутим могу они барем дупло јаче да раде. Боли нас курац за квалитет, важно је да гласније грува. Чак и кад убацимо цеде масима савића где би требао бити бољи квалитет, јебено срање опет утиша

  13. Пре ове ладноће и падавина усисали смо ауто и опрали га од макар блата, а блата на њему буде често, јер ћале заборави да не вози Ниву па се неретко заглави кад иде на пецање лолололол

  14. Ne govorite Slepom Tuljanu ništa. Postaje klasičan džiber.

    Боли нас курац за квалитет, важно је да гласније грува.

  15. Брате оћеш рећи да неволиш да музика грува? Оно срање пушта можда макс једну четвртину од пуне снаге звучника. Кренуло на радију Вики Миљковић и ваги ваги вагинално а ми неможемо да издивљамо прописно као људи :/

  16. Само Смек Мај Бич Ап могу да слушам константно појачану, све остало ме смаааарааа. лоло

  17. Ja perem auto isto u one perionice na samoposluživanje ljeti. Onda ga voskiram (svako drugo pranje, tj. 10-15 dana) i usisam. Kad dođem kući ponekad ga operem odozdo (pošto imam kanal koji nije ukopan), namažem gume, armaturu, tapacire, sjedišta.
    Zimi odvezem auto i oni mi to sve urade za 4-5 eura i sat vremena.

    Tuljane, to je tu da bi čuvalo zvučnike. Njega napaja amplfikitator i trebalo bi da je povezan sa njim i sa zvučnicima.

    Брате оћеш рећи да неволиш да музика грува

    Kod mene zavisi sve od muzike do muzike, ali ništa preglasno i nerazumljivo. Nijesam ni "Božić je" na Božić pojačo do daske x)

    Panda 4x4 je zakon

    Jugo zakon. Remontuješ ga svake godine.

  18. Imt 539 deluxe odglavljuje pandu i ladu zajedno

  19. Prištevac, Panda nema šta da traži u kategoriji "mali terenac" pored Nive i Samuraja, nego mene baš i nije potreban mali terenac. Samuraj bi bio vjerovatno tijesan i skup, a Niva za te pare vjerovatno u krš stanju i moralo bi se dosta uložiti.

    Što se tiče ozbiljnijih terenaca, vjerovatno Uaz ili Pajero. Proćiće svud đe prođe Tam 110-ka, ali mnogo brže.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.