Automobilizam

  1. I koliko cenis to zadovoljstvo?

  2. Pa znak će vjerovatno biti 2-3 eura, spreja imam.
    Volana imam Golfovih ovakvih nekoliko (jednom ne treba presvlačenje, pa ću njega stavit'):
    http://i15.photobucket.com/albums/a394/TheFogGti/ostalo/Photo-0202.jpg

    Bumper sprej je 6 eura koliko mi se čini, ali to nije žurba.

  3. Izgleda da nisam bio jasan cim me nisi razumeo. Mislio sam koliko kosta taj golf kad ga sredis? Tj na koliko ga ti cenis?

    A taj kanadski se meni svidja kako napred izgleda, samo su ga po meni unistili nazad. Nazad izgleda ko da ga neko stigo. Dok ke napred sasvim druga prica, kad ga pogledam spreda nikada ne bi reko da je tako ruzan nazad.
    A i motor ne mozes da zanemaris, po svemu sudeci reko bi da je ekstremno brz

  4. Prodaja neće do ljeta biti definitivno, pa ću tad razmisliti o cijeni. Nije baš očuvan ka' moj GTD, ali ne izgleda loše. Fabrika. Volan sam zamijenio i pri tome nijesam otvorio vazdušni jastuk.

    Od naprijed mene nije ništa posebno, previše agresivno, mada može proć', ali ova kapsula na dupetu...

    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/178186#
    2350 eura?
    Napiše da je TDI, a ustvari je TD (sudeći po kilovat-snazi). Bitno je da ima xenon, a što je na njemu bukvalno 3 nijanse sive, ko ga jebe.

  5. što je na njemu bukvalno 3 nijanse sive, ko ga jebe.

    Imao sam ja defku na tu temu, al' je obrisaše dušmani.

  6. Ne vidi se slika.

  7. Koliko čudo, majku mu jebem.

  8. Ovo je terenac, jebli vas UAZi i Roveri :)

  9. Onaj ''mali'' Ford F150 ima 6300 kubika. Npr. Mercedes Axor (doduše najslabiji) ima isto toliko kubika.

  10. Model je F650.
    Dizeli: 5.9; 6.7; 7.2
    Benzinac: 6.8

    Ovaj sa slike je 7.2

  11. Jel' dobijaš crnačkog vozača (danas potenciraju da ih zovemo Romima) gratis kad ga kupiš?

  12. Malo mi to nešto za ovu veličinu :) Ako standardni kamioneti isto imaju ovakve motore, onda je malo.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.