Automobilizam

  1. Prava kola za naše puteve.

  2. Ubila se za mature.

  3. mickey993
    Prava kola za naše puteve.

    Misliš za naše "puteve".
    http://www.youtube.com/watch?v=ZH6L4xpfKLA

    U saradnji sa Kamazom nastao.
    Ne mogu da dođem do podatka o kubikaži. Nadam se da je bar 12 litara x)

  4. V10 5.7l 650 ks po specifikacija koje su ostavili na drugim snimcima na yt.

  5. Lol. Ođe piše da je motor Vaz 2130 (inače je to motor od 80-tak konja iz Nive).

  6. I ja sam to prvo video, al' mi je mnogo sumnjivo da se toliko čudovište pokreće 1.8 motorom.

  7. Rusi su čudo x)
    Vele i 14 litara po gradu, a 20 po terenu.

  8. http://www.atonimpulse.com/Viking_Technical_Specs.html
    Kaže VAZ 21114, turbak sa 130 ks. 21114 motor je 1.6 motor.

    Sa strane pod optional.

  9. U čemu je fora da kupiš forda za 50000$ i onda ga prodaješ za 70000€?

  10. Важно је да се паре обрћу :Д

  11. Onda da preformulišem - u čemu je fora plaćati forda 70000€ kada ga možeš kupiti za 50000$? :D

  12. Odakle oni znaju da košta 50 hiljada? x)

  13. Jedino neko mlađi od 12 godina može stat' u njega x)

  14. A šta ćeš, kršan si čovek, mi da kažem 'normalni' nismo ograničeni dimenzijama auta heheh

  15. Kod nas jebeš čo'jeka bez 100 kila, pa je očekivati malo komfora x)
    Ja sam zadnji put sa 15 godina pokušao da uđem u jednog GT-a. Crnog. Mislim da je i dalje živ.

  16. Onda da preformulišem - u čemu je fora plaćati forda 70000€ kada ga možeš kupiti za 50000$? :D

    Pa ima nekoliko mogucih razloga, a najcesci je homologacija. Ne mozes uvesti auto iz USA u EU, pa ni okolne zemlje ako ne postoji homologacija za taj model, tj. ako ga NIKO I NIKAD nije uvozio i prodavao. Standardni stariji modeli se nalaze po katalozima i oni nisu problem, ali noviji jesu, nema ih u katalogu. Onda te posalju kod uvoznika/dilera da im doneses homologaciju, a on kaze moze, daj, lupam, 5000 E. I dok si platio, transport, kontejner, lezarinu, utovar, istovar, carinjenje, homolgaciju, izgubio dva meseca i po kile nervnih zavrsetaka, kazeces da je bolje platiti i cao.

    I pre nego sto neko kaze JA SAM VIDEO JEDAN JEDINI LINKOLN NAVIGATOR vozio ga taj i taj-jesi. Ali na Americke tablice. Tu nema ogranicenja, moz da vozis sta hoces.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.