Automobilizam

  1. Pffff brate treba kinte za to, viš' da većina ovde vozi krševe :)

  2. Pa krševe voze i po džipijadama pretežno. Lade od hiljadu eura x)

  3. dajte bre neke fotke lepih kola, nemoj samo da pricate o nekim raspalim krntijama

  4. Ljudi bre, danas su Fordovi auta, solidnih motora, moderni, često sa najboljim voznim karakteristikama u klasi. Fiesta, Fokus, Mondeo... Ne bih se bunio da imam jednog, to je sigurno.

    Od 2000-te na ovamo su svi Fordovi ok, ali ovi stari (onaj Orion o kom sam pričao) je 91' godište i težak je krš oduvek bio.

  5. Kad vidim termin 'Džipijada' i onda na slici prvo što ugledam je lada niva - to nije džipijada nego skup entuzijasta sa automobilima koji imaju malo veći klirens i redukciju. Čim tu može proći lada niva znači da je teren kurac i možeš proći i golfom dvicom.

  6. i možeš proći i golfom dvicom.

    Zato i pitam jel' ko učestvovao x)

  7. ko vozi od vas krosericu ili enduro ili atv?
    ja imam kawasaki kx 125ccm, ocu da ga menjam sad za noviji suzuki rm isto 125

  8. Ja imao apenca.

  9. ae ne lupajte jebene gluposti

  10. Proizveden prvi Golf Sportsvan, nasljednik Golfa Plus.
    http://media.caranddriver.com/images/13q3/535912/volkswagen-golf-sportsvan-concept-photo-535978-s-1280x782.jpg

    http://www.vrelegume.rs/vesti/fiat-punto-bazirani-avventura-koncept-noviteti/
    Jes' da je meni ružan ko kurac i da odnaprijed podsjeća na Kiu, ali je pravo gradsko auto. Može se na svaki trotoar popet'.

  11. http://www.youtube.com/watch?v=sFokv5xltTI

    Ovaj šta je sve naveo da je promenjeno, il' je Golf teško govno il' je prešao 500 000 km.

  12. Počeo da radi novi taksi ovde, golfovi 7 i novi VW Polo. Ne znam zašto, ali nisam nešto oduševljen...

  13. Питање за поносне власнике Вагенових возила, како се показао SDI мотор? Конкретно мислим на голф 3 ал небитно.

  14. Presporo je auto sa njim
    ako ne želiš da jurcaš, on je za tebe
    ako je krupno auto, guši motor, nejak si s' njim
    za male autiće je dobar i baš je za tebe

    Ako ideš uzbrdo, presporo je, da poludiš
    jbg, ipak je to motor bez turbine pa šta se čudiš

    Ali čuo sam da može dosta stotina hiljada kilometara da pređe
    idealan za gradsku vožnju ali ga je sve ređe.

  15. Scouser
    Питање за поносне власнике Вагенових возила, како се показао SDI мотор? Конкретно мислим на голф 3 ал небитно.

    Onaj Golf 4 što sam uvezo, 700 hiljada na sat pisalo. SDI jako izdržljiv i slabo troši. Mene ne smeta toliko što je trom (fino vuče do 80), može on i uz brdo dosta fino, ali kad pretičeš zna da bude lutrija i svako moraš planirat'.

  16. eno, pretvorio sam onaj post u pesmicu :)

  17. Je za tebe, je za tebe x)

    idealan za gradsku vožnju

    Tačno tako.

  18. Nego videste li šta uradiše od formule 1? Ej bre zapremina motora kao GTD-ov golf, 1.6 litara, sramota! Sprdnja najobičnija.

  19. Nego videste li šta uradiše od formule 1? Ej bre zapremina motora kao GTD-ov golf, 1.6 litara, sramota! Sprdnja najobičnija

    Mogu i Vektrom i W124 da ih otresem k'o ciganče slinu. Ili kad bih uzeo od teče MB 300CE bio bih 4 kruga ispred njih.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.