Automobilizam

  1. Ne lijepiš ga čitavom površinom, samo lijepak na određene tačke naneseš.

  2. Имам проблем са отварањем возачких врата са спољне стране- док мало не одигнем врата, неће да шкљоцне за отварање, док изнутра ради савршено

  3. Kontam da nije polomljena ručka kad možeš da otvoriš. Vjerovatno ćeš viđeti u čemu je problem kad skineš tapacirung.
    Mene je tako Lada zajebavala, ali mi se čini da se ona i iznutra teško otvarala. Brave bile loše, a normalne nijesam moga' da ubodem, pa sam morao da naručujem iz Rusije.

  4. Имам проблем са отварањем возачких врата са спољне стране- док мало не одигнем врата, неће да шкљоцне за отварање, док изнутра ради савршено

    Чекај кад су ти врата затворена, да ли се види по рубовима да су "спала" или тако нешто? Можда негде качи, нада ми онда није јасно како ради изнутра.

  5. I mene je malo čudno da radi iznutra. Ne vjerujem da bi ih moga' (teže) otvoriti spolja je pukla kvaka ili da se nešta otkačilo. Nijesam se sa tim susretao...

  6. Дај ГТД баци неку дефку везано за аутомобиле немој ја да пишем ;Д

  7. Piši ako imaš inspiraciju.
    Sad dođoh na ideju da nije ovo Jankovićevo keder? Jes' da zvuči malo glupo, ali može biti da je zamrzo, pa je teže otvorio, a kasnije zbog globalnog zagrijavanja lagano izišo. Bistro.

  8. Valjaju li čemu protektirane gume ili su govna?

  9. ali može biti da je zamrzo, pa je teže otvorio

    Није било ладно да би смрзло, а мислим да ћу ипак да скидам тапацирунг да проверим полугицу, другар сад недавно имао исти проблем са Шкодом

  10. Valjaju li čemu protektirane gume ili su govna?

    U principu su kurac. Nikada se sara ne izlize, nego uvek pre pocne da se odvaja protektirani sloj. A kada pocne do momenta kada se skroz odvoji ne prodje ni 1000 km. Ako je na prednjoj osovini osetis, ali na zadnjoj nemas pojma sve dok ne rikne skroz, i stalno moras da zagledas da nije poceo da se odvaja. Bezi od toga.

  11. Protektiraj ako imaš truk i prikolicu. Al da neko kvalitetno uradi. Na kolima nemoj da pokušavaš, veća brzina se postiže i glava je u torbi.

  12. Koja crna kola, ja sam i pricao za kamion.:)
    Moj Otac je jednom kupio bio za Golfa keca dve prednje protektirane, mislim da nisu 4000 izdrzale.

  13. Daleko bilo za kola, mislio sam na Varia, pošto mu je šara 2mm, a trenutno nemam toliko para.
    Kontam da nije toliki problem, jer se vozi lagano, ali, ipak, sačekaću platu.

  14. http://www.vrelegume.rs/barometar.php
    Đe dijele džabe ove Škode, da uzmem jednu?

  15. http://www.youtube.com/watch?v=-bdydHzCO5s

    Što može biti zajebano ako te neko u grad udari u ćošak.

  16. http://www.vrelegume.rs/barometar.php

    Шта је сад ово, неки дан објавили да је ФИАТ убедљиво први? Једино ако је то важило само за јануар месец.

  17. I u januaru je Škoda bila prva, a Fijat treći. Ona logika: "Imam 7 hiljada za porodično auto! Kupiću Punta ili Sandera, jer, ipak, novo je novo".

    Kod vas sajam za nekoliko dana:
    http://novosti.rs/vesti/naslovna/auto/aktuelno.233.html:481600-Sajam-automobila-od-14-do-23-marta-u-Beogradu

  18. skupio sam jos 700e, ne znam da li da menjam eskorta uz doplatu za nekog fiata brava ili da prikupljam još malo.

  19. Ako mene pitaš on nema nijednu prednost osim jeftine cijene. Mane su mu po meni lim, trap, završna obrada, elektrika u globalu, 1.4 motor...
    Ako se, ipak, odlučiš preporučio bih ti jedino 1.6 benzinca.
    Kontam da gledaš nešta novije. Jesi li razmišljao o Astri F?

  20. samo da se uključim opet...

    ALFA ROMEO JEME

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.