Automobilizam

  1. Ma kakav Megan jedinica. Prvo od limarije i farbe pa do torzije i djelova...
    Dvojka, šta mu znam, nema pravila. Osjetljiv je na naše "gorivo" i "puteve", meni i prilično nekomforan u odnosu na konkurenciju, ali mislim da je po pitanju pouzdanosti ispred jedinice. Samo vole da ga kradu, valjda zbog one kartice, čega li, a djelovi skupi. Znam da su komšiji (doduše na trojci) ukrali štop svjetlo, ako se dobro sjećam, i vozio tako pola godine.

  2. E, onda, Vektra B ili Astra G.

  3. Samo ja fabijicu da uzmem, lako ću posle birati kad je otplatim.

  4. Ako budeš gledao Reno (i ako si spreman za malo skuplje održavanje od konkurencije) preporučio bih ti Lagunu 1. Benzinci su odlični, fino podnose plin.

  5. Otom potom za to, smo da iz ovog mog govneta predjem u nesto mladje, lako cu za ostalo.

  6. А што мислиш да ћеш ишта лакше продати фабију?

  7. Tipičan srpski vozač:
    Fabija=Polo
    Polo=Golf
    Znači, Fabija je legenda.

  8. Ne mislim da ću lakše prodati, što se mene tiče nek stoji pola godine, meni ne smeta nju da vozim do leta, samo me ubi eskort sa potrošnjom, a i počeo da mi ide na kurac. Ako prodam fabiju, a prodaću kad tad, onda imam u njoj pare za nešto drugo, nije hitno.

  9. Неам појма, мени тржиште делује толико мртво. Е бре ауто ми стоји на огласима шест месеци, један човек дошао да га види... А и ови што их гледам за куповину исто тако стоје. НЕГО ГОВНА НЕЋЕ ДА СПУШТЕ ЦЕНЕ!

  10. Ne znam, meni se sami nude lolo
    Jebem li ga, možda se plaše da kupe japanca. Ođe kod nas ne znam ima li jednog Lansera (starijeg) na prodaju. Ima li djelova za njih?

  11. Има брате све за њих. Можеш да нађеш нове лимаријске делове, а не шта друго.

  12. Odradi mu kompletan remont i vozi narednih 20 godina. I ubudži klimu.

  13. Па што је најгоре, на крају ћу га оставити за себе, ал јебе ме што сам ја већ испланирао да возим млађи ауто. лолол
    А ја кад нешто испланирам... хД
    Возићу оба боли ме курац. Додуше онда нећу имати ни динара, али и који ће ми...

  14. Ma kakvi mlađa kola, samo mlađe žene su bolje.

    http://www.vrelegume.rs/vesti/fast-and-furious-7-sa-kompjuterskim-polom-vokerom-film/
    Šta sve neće smisliti...

  15. Šta mislite o Saab 9-3 1.9 tid?

  16. Slabo ima servisa, vjerovatno bi se određeni djelovi morali čekati (koje ne koriste ostala kola GM-a).

  17. Саб је угашен тако да је то сјебекс...

  18. Msm da nije ugašen, nego su ga kupili kinezi. Ma ovaj mi lepo izgleda kad ortaka na placu, 2003. godište, solidna oprema, 3200 eura, prešao 230 000 km.

  19. Ne znam, slabo ima servisa, a i djelova (ono što ne paše od Opela bi se moralo naručivat'). Mada, izgleda lijepo:
    http://trialx.com/curetalk/wp-content/blogs.dir/7/files/2011/06/cars/2003_Saab_9-3-2.jpg

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.